Збільшення тарифу на розподіл газу позначиться на платіжках всіх українців та цінах в магазинах, адже промисловість закладе нові тарифи у вартість своєї продукції. Тому тотальне зростання цін стане викликом для влади та її рейтингів. Про це заявила політолог Олександра Решмеділова, пише Обозреватель.

«Тарифна політика – вона важлива, але її поки що не так відчули. Ті платіжки, які вже отримали – це за 10-15 днів тільки опалювального сезону. А коли отримають за цілий місяць, то буде набагато відчутніше», - сказала Решмеділова.

Вона наголосила: підвищення тарифу на розподіл газу призведе до зростання цін, адже бізнес закладе ці витрати у вартість своєї продукції та послуг. А це, в свою чергу, призведе до розчарування населення, яке чекало від влади вирішення гострих соціальних питань.

«Все взаємопов’язано, тому що це промисловість, харчова промисловість, вона вся пов’язана з газом, туди ще закладається паливо і це транспортування, логістичне навантаження, тощо… Коли ти йдеш у магазин і відчуваєш, що продукти, які ти призвичаївся купувати, зростають, то це люди відчувають швидше. Тому я думаю, існує багато проблем, які влада не вирішила», - пояснила Решмеділова.

Раніше директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко заявив, що Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, має розібратися з ініціативами облгазів підвищити в кілька разів тариф на розподіл газу і не допустити його зростання.

Популярні новини зараз
600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

Нагадаємо, нещодавно низка облгазів подала проекти розрахунків тарифів на розподіл природного газу у 2022 році, якими передбачається їх підвищення від 61% до 443%, пояснюючи це різким зростанням ринкової ціни природного газу.