Свою думку він висловив у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«З енергетикою в Україні ситуація складна. Але Галущенка призначили міністром зовсім недавно, зараз було б безглуздо його звільняти. Він навіть не встиг наробити нічого такого, за що його варто було б усунути. Утім, Галущенко обіцяв, що імпорту електроенергії не буде, а він уже почався. Нині ось зламався енергоблок на Бурштинській станції. Так, зараз вона виробляє на 30 відсотків більше електроенергії, ніж минулого року, але ж там все старе, все ламається. Я далекий від думки про те, що там підла ДТЕК щось навмисне ламає. Але ситуація і справді дуже напружена, а зараз ще навіть немає справжніх холодів. А що буде, скажімо, при мінус десяти?», - запитує експерт.

Він дав прогноз того, як зміниться стан справ найближчим часом.

«Взимку різко зросте потреба в енергетичних ресурсах. Тоді гра коштуватиме зовсім інші ризики. А ризики – це ми з вами. Я сподіваюся, що до цього не дійде, але в крайньому разі можуть вимкнути критичну інфраструктуру, наприклад, водоканали», - каже Дмитро Марунич.

Як повідомляє Знай.ua, раніше він поцікавився питанням, куди поділися 300 мільярдів гривень, спрямованих на газову систему.

Популярні новини зараз

Жінка справила нужду на вулиці, посеред дітей і пенсіонерів, сусіди лютують: "Дивилася в очі і какала"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що, за словами Марунича, Порошенко зараз прагне дискредитувати Зеленського