Сергій Лещенко спростував правдивість витягу з протоколу допиту нардепа Гео Лероса, в якому він дає пояснення своїм діям в Верховній раді під час приїзду президента та звинувачує голову Офісу президента Андрія Єрмака в нетрадиційній сексуальній орієнтації.

Про це він заявив на своєму YouTube-каналі.

«Це не протокол допиту, це не документ. Лерос під час допиту начебто ніс якусь « околёсицу» і цей протокол допиту був оприлюднений в телеграм-каналах і навіть деяких сайтах. Я з повною відповідальністю стверджую –це фейк», - заявив Лещенко.

Він заявив, що протоколи допиту у всіх правоохоронних органах мають визначену форму і візуальний стиль, а оприлюднений документ є підробкою.

Популярні новини зараз
Українців позбавлятимуть субсидій: у Мінсоцполітики розповіли, хто у зоні ризику Натискання ядерної кнопки путіним та реакція заходу: експерт розповів, чого можна чекати 25 вересня з очей ікони Пресвятої Богородиці Боянської потекла сльоза: сильна молитва Діві Марії про захист Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Нагадаємо раніше ряд народних депутатів повідомили, що Сергій Лещенко замінив Михайла Подоляка на посаді куратора інформаційної політики Офісу Президента. Сам Лещенко цю інформацію спростував і заявив, що готовий консультувати владу з інформаційних питань, але на місце Подоляка не претендує. Подоляк інформацію про заміну себе на Лещенка не прокоментував.