Організатора акції 3 листопада 2021 року у центрі Києва проти обмежувальних заходів, введених через пандемію, Остапа Стахіва.

Про це йдеться на офіційному сайті партії.

«Політична партія «Держава» засуджує політично вмотивовані репресії проти голови громадської організації «Рух за права людини» Остапа Стахіва, якого звинувачено у закликах до насильницького повалення конституційного ладу та неконституційного захоплення влади в Україні. Звинувачення виглядає безглуздо. Особливо зважаючи на те, що Остап Стахів виступав організатором акції 3 листопада 2021 року, яка була спрямована якраз на захист Конституційного ладу, заснованого на дотриманні прав людини», - зазначено на сайті.

У публікації сказано, що партія «Держава» вимагає від правоохоронних органів надати докази порушень, скоєних підозрюваним. На думку соратників партії, влада бажає придушити будь-яке обурення навколо своїх порушень прав людини.

«Незважаючи на ідеологічні розбіжності та низку протиріч із деякими лідерами організації «Рух за права людини», ми вимагаємо негайного припинення політично мотивованих репресій з використанням органів державної влади щодо правозахисників. Звертаємо увагу комітету Верховної Ради з питань свободи слова та комітету з питань правоохоронної діяльності про неприпустимість безпідставних арештів та обшуків у правозахисників під надуманими приводами із сумнівною доказовою базою», - сказано на сайті.

Популярні новини зараз

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

7 днів вихідних для тисяч українців – від Кабміну вимагають офіційно затвердити новий робочий графік 

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Дмитро Василець пояснив, що українців більше турбує дійсне життя, ніж політичні блоки.

Також Знай.ua публікував слова Дмитра Васильця: Об'єктивно наше українське населення не довіряє уряду.