Оригінал на сайті "Скептик"

Зеленський вчора записав пафосний ролик, в якому заявив, що вугілля для ТЕС вистачить, відключень світла не буде, а з ОРДЛО ніяких торгових контактів не буде. Насправді це звичайнісінька брехня, розрахована на людей, не знайомих зі станом справ в енергетиці. Зеленський і його влада нічого не зробили для виправлення катастрофічної ситуації: вугілля, яке йде в Україну, належить ДТЕК. А ось на чому працюватиме державне "Центренерго", з якого якраз годується ця корумпована влада, незрозуміло. Зате зрозуміло, як можна було б врятувати ситуацію. Віктор Медведчук, у якого хороші зв'язки в РФ, міг би домовитися про постачання палива з РФ, якби таке бажання було у керівництва нашої держави. Але Зеленський воліє переслідувати Медведчука за сфабрикованими справами, повідомляє 112.ua.

Про плачевну ситуацію з нестачею вугілля говорить багато фактів. Крім іншого, Зеленський бреше, коли говорить, що ні за що не буде купувати вугілля у "ЛДНР" (тиждень тому Україна була готова до таких поставок і просила "ЛНР" про це). Зараз же Зеленський радіє, що Ахметов везе вугілля на свої ТЕС. Але чи надовго вистачить цього ресурсу?

Зараз працює лише третина енергоблоків ТЕС. Працюють в режимі"що привезли, те й спалили". Запасів практично немає. За тиждень ТЕС спалили 100 тис.тонн вугілля. Залишилося 378 тис. тонн. Такого дисбалансу між підвезенням вугілля і його споживанням ніколи не було. Так, у держкомпанії "Центренерго" на всіх трьох станціях працювали лише три блоки з 23.

За словами Зеленського, в Україну йдуть сім суден типу Panamax, які можуть перевозити 60-80 тис.тонн вугілля. Тобто всі разом вони привезуть паливо, якого вистачить на місяць в економному режимі. А що далі? Адже навіть зараз нас від відключень рятує тільки імпорт з Білорусі. А наперед у Зеленського не думають. Живуть сьогоднішнім днем. Переживемо зиму-відмінно, будуть проблеми-треба рятувати. Тому Медведчук під домашнім арештом. Так Зеленський рятує собі рейтинг. Він так думає. Хоча соцопитування говорять про зворотне. Але хіба поясниш це настільки далекій від політики людині. Брехня і нехтування закону Зеленським призвели до того, що його підтримка впала майже до 20%.

Популярні новини зараз

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

А що буде, якщо брехливий оптимізм Зеленського з приводу проходження опалювального сезону не виправдається? Як українці оцінять той факт, що влада переслідує опозицію, хоча могла б об'єднатися з нею заради порятунку країни в такий важкий момент? Не втомлюся повторювати, що Зеленський думає лише про себе і свої рейтинги, а не про країну і людей. Було б інакше-Медведчука просили б допомогти домовитися як з РФ, так і з ОРДЛО. Відновити торговельні відносини, принести мир на Донбас, підняти економіку. Дійшло до того, що з" ЛНР " летять пропозиції про відновлення торгівлі з Україною заради розблокування мирного процесу. А Зеленський на всю країну відкидає це і стає в позу. І хто від цього виграє?

Редакція може не розділяти думку автора висловлювань