Про це свідчать котирування єврооблігацій, наведені агентством «Інтерфакс-Україна» за період з 11 по 16 листопада.

В середньому цінні папери українського уряду за цей період знизилися на 3,7-4%.

Найбільше знецінилися довгострокові цінні папери з терміном збагачення 6 і більше років.

3-х і 5-ти річні облігації подешевшали на 2,8-2,9%.

Після скандалу з "зеленими" облігаціями, довгострокові єврооблігації України (11 років) почали торгуватися нижче номіналу, що може свідчити про падіння довіри до дій уряду.

Популярні новини зараз
Зірка "Дизель шоу" Єгор Крутоголов передав ЗСУ корисний презент для відплати окупантам: "До перемоги" Арінін день 1 жовтня: чому потрібно взяти ягоди і не смикати коханого, заборони та прикмети на сьогодні На українських АЗС піднялися ціни на бензин: яка ситуація з іншими видами палива Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Нагадаємо, 13 листопада уряд заблокував виплату боргів перед «зеленими» інвесторами через цільові «зелені» єврооблігації під державні гарантії. 15 Листопада виплати отримали всі компанії, крім однієї компанії-ДТЕК ВДЕ.

ДТЕК повідомив західних кредиторів про дискримінаційні дії українського уряду і зажадав провести розслідування махінацій при розподілі коштів єврооблігацій.

Інвестиційна компанія Dragon Capital повідомила, що політична дискримінація окремих компаній при виплаті коштів цільових «зелених» єврооблігацій підриває довіру інвесторів до Уряду України і призведе до негативної реакції на боргові зобов'язання українських компаній.