Про це йдеться у поширеному прес-службою компанії коментарі.

«Компанія здійснює свою діяльність виключно з дотриманням чинного законодавства. Підтвердженням цього, серед іншого, є той факт, що за результатами перевірок регулятора, які охоплювали період діяльності останніх 6-6,5 років, було виявлено всього по 3 невідповідності. Більшість із них або пояснюються об’єктивними та незалежними від компанії факторами, або несли несуттєвий характер та не мали негативних наслідків» - зазначили в ДТЕК Східенерго.

В компанії пояснили, наприклад, виявлене в ході перевірок коливання гарантованих запасів вугілля на Луганській та Курахівській ТЕС. Так, у 2016-2017 рр. це було пов’язане із затримками та повним припиненням відвантаження вугілля основними постачальниками із Донецької та Луганської областей, що було спричинено військовими діями на Сході. У 2018-2019 рр. - забороною РФ експорту вугілля. Через це Луганська ТЕС вимушено перейшла на використання природнього газу для генерації електроенергії. А у 2020-2021 рр. – затримкою ремонтів АЕС, зміною прогнозного балансу на грудень та командами системного оператора понад графік, що спричинило додаткове непрогнозоване навантаження на ТЕС компанії та використання значно більших обсягів вугілля.

Виявлену невідповідність продажу 10% електроенергії на «ринку на добу наперед» (РДН) там пояснили неможливістю коректного прогнозування фактичного обсягу відпуску на етапі формування пропозицій на РДН.

«Для уникнення ситуацій «торгівлі повітрям» та для запобігання подання недостовірних сигналів щодо обсягів пропозицій в сегменті РДН, генерацією подаються виключно реальні доступні обсяги електроенергії після закриття сегментів РДД та ринку допоміжних послуг», - додали у компанії.

Популярні новини зараз

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Вдень - коп, а ввечері - охоронець: глава МВС Денис Монастирський вирішив проблему маленьких зарплат поліцейських

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Показати ще

В «ДТЕК Східенерго» підкреслили, що здійснює свою діяльність виключно з дотриманням чинного законодавства.

Нагадаємо, на сьогоднішньому засіданні НКРЕКП було прийнято рішення накласти на «ДТЕК Східенерго» два штрафи за порушення ліцензій на виробництво електричної і теплової енергії.