Німецькі юристи включаються на захист голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука. Про це йдеться в Twitter юридичної компанії Malmendier Legal.

У повідомленні наголошується, що кримінальне і політичне переслідування лідера української опозиції з боку влади ставить під загрозу угоду про асоціацію з Євросоюзом.

"Malmendier Legal включається на захист Віктора Медведчука: довіра до ЄС і його Угоди про асоціацію з Україною знаходиться під загрозою, якщо політична опозиція країни повинна бути знищена за допомогою «плану» вищого рівня і надуманих кримінальних звинувачень», – написали німецькі правозахисники.

Також вони підкреслили, що Європа не має права накладати санкції на Росію за переслідування опозиціонера Олексія Навального і ніяк не реагувати на симетричні дії України щодо Віктора Медведчука.

Нагадаємо, народний депутат України, голова політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктор Медведчук піддається політичним репресіям і кримінальному переслідуванню з боку влади за різку критику непрофесіоналізму Президента Володимира Зеленського і його команди, а також за категоричну незгоду з тупиковим економічним курсом чинної влади.

Популярні новини зараз

Поліклініки запрацюють за новим "погодинним" графіком: кому не доведеться стояти в чергах

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Олена Зеленська назвала найнебезпечніші фактори, які руйнують тисячі родин в Україні: "Ви не самі"

Новий прожитковий мінімум: скільки українці почнуть отримувати пенсій, зарплат та соцвиплат з 1 грудня

Показати ще

На даний момент Медведчук перебуває під слідством за двома кримінальними провадженнями і звинувачується в державній зраді. У травні йому було пред'явлено перше звинувачення, а в жовтні послідувала нова підозра.

Спілкуючись з журналістами після судового засідання, яке відбулося 2 листопада, Віктор Медведчук констатувавши, що, на жаль, говорити про торжество закону і справедливості в Україні поки не доводиться, тому що органи прокуратури продовжують фальсифікувати кримінальні справи, а суди знаходяться під тиском влади.

Редакція може не розділяти думку автора висловлювань