Про це заявив голова Синодального відділу РПЦ із взаємин Церкви з суспільством та ЗМІ Володимир Легойда, відповідаючи на запитання про те, чи вважається абортом, коли жінка на малому терміні п'є пігулку для переривання вагітності, повідомляє Православие.ru.

«Так, і якщо ця жінка є людиною релігійною, вона має це усвідомити та прийти покаятися», - сказав Володимир Легойда.

Він також зазначив, що жодна із традиційних релігій Росії ніколи не перестане вважати аборт гріхом.

«Не гратимемо в «never say never», це позиція принципова для традиційних релігій Росії», - наголосив глава Синодального відділу РПЦ із взаємин Церкви з суспільством та ЗМІ.

«Я не сказав би, що Церква веде війну «проти», я б сказав, що Церква виступає «за» - за життя, за збереження життя, за появу життя. Наша позиція – вона вже кілька років не змінюється, це до питання про наші «супергладкі, ідеальні» відносини з державою. Ми багато років у дуже складній дискусії перебуваємо з державою на цю тему, тому що з Фонду обов'язкового медичного страхування таку процедуру, як аборт, потрібно вивести», - наголосив Володимир Легойда.

Популярні новини зараз
Голова розвідки Буданов назвав дату входу ЗСУ до Криму, війна добігає кінця: "Виходимо на адмінкордони 1991 року" Куди і коли "кине" мобіків путін з білорусі і які міста під загрозою: прогноз експерта У "Дизель-шоу" показали, як вразили українські дідусі: ледь човгає, а біжить за зброєю Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого"
Показати ще

Він зазначив, що сьогодні мільйони людей, прихильники світових релігій, які з абортами не погоджуються, дають на це гроші.

«І це порушує наше християнське, мусульманське, буддійське та іудейське сумління», - підсумував Володимир Легойда.