Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, про це викладач Київської духовної академії та семінарії ієромонах Афанасій (Стрельцов) розповів на YouTube-каналі «Православная Церковь».

«У житті кожної людини може статися якесь нещастя... і мимоволі людина може запитати себе: «Господи, за що?! Адже я правильно живу, намагаюся молитися, жити по правді, по-християнськи. Чому Ти відвідуєш мене випробуваннями та спокусами?». Через ці біди та нещастя, які можуть випасти у житті кожній людині, Бог випробовує нас на вірність Йому. Він випробовує те, наскільки ми будемо вірні Йому тоді, коли здається, що нам справді важко», - пояснив ієромонах Афанасій.

Він нагадав, що, долаючи випробування та нещастя, людина показує свою справжню віру та любов.

«Ми звикли за все дякувати Богові тоді, коли нам добре. Ми звикли добре відгукуватися про людей, які нам особисто роблять щось хороше. Але саме у моменти випробувань, коли буває важко, коли спокуси і скорботи приходять не тільки від самих себе, а може, і від ближніх, перевіряється на міцність наша віра та любов до Бога. І, у першу чергу, в образі та подобі Бога на землі – до наших ближніх. Випробування, біди та нещастя приходять для того, щоб утвердити та зміцнити нашу віру», - наголосив священник.

Популярні новини зараз
Українців позбавлятимуть субсидій: у Мінсоцполітики розповіли, хто у зоні ризику Хто отримає збільшені пенсії з 1 жовтня: названо конкретні суми та категорії осіб Хоробрі іранські жінки поставили на вуха всю країну: режим палає, заворушення охопили міста Більше не треба стояти у чергах та запасатися: сіль знизилася в ціні, скільки коштує кілограм
Показати ще

Отець Афанасій зазначив, що Церква не залишає людину, яка страждає, наодинці з випробуваннями.

«Церква ніколи не залишає людину наодинці з її горем: вона молиться за хворих, про страждаючих, за тих, хто просить молитов. Труднощі та скорботи можуть випасти у житті кожної людини. Вони потрібні нам для того, щоб правильно йти до Царства Небесного», - підсумував ієромонах Афанасій (Стрельцов).