Цією думкою Володимир Шамін поділився у своєму блозі на сайті "112 Україна". Далі наводимо мову автора без коментарів.

Матеріал публікується, як думка. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

До зими два тижні, а в Україні не вистачає ні вугілля, ні газу, ні електроенергії. Як будемо проходити опалювальний сезон, відомо одному лише Богу. А ось Зеленському, який відповідальний за це, це точно невідомо. Загнати країну в глухий кут він зумів, тут розуму великого не треба, а ось рятувати ситуацію в цій владі нікому. Є Віктор Медведчук, який швидко міг би "розрулити" проблеми з Росією і Білоруссю, але він стараннями Зеленського і його поплічників сидить під домашнім арештом за сфабрикованими справами. Якщо Зеленський вчасно не одумається, то великі ризики, що вже в цьому опалювальному сезоні нас чекають катастрофічні проблеми.

Зеленський днями записав пафосний ролик, в якому заявив, що вугілля для ТЕС вистачить, відключень світла не планується, з ОРДЛО ніяких торгових контактів не буде, а всі, хто говорять про проблеми, - брехуни. Що ж, виходить, що президент звинувачує у брехні фахівців з багаторічним стажем, у яких досвіду в енергетиці набагато більше, ніж у всіх чиновників Зеленського разом узятих. Насправді Зе-президент просто намагається приховати від українців весь масштаб проблем.

Популярні новини зараз

МОЗ вводить суворі обмеження для "жовтої зони" з 6 грудня: Віктор Ляшко розповів, що заборонено і які документи запитають

24 тисячі гривень за воду, 174 - за тепло: експерти підрахували, у скільки українцям обходиться комуналка Ради

Ольга Сумська не запросила сестру Наталію на день народження матері: "Розставити всі крапки"

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Показати ще

Вчора Білорусь припинила експорт електроенергії в Україну. Раніше Росія припинила постачання в Україну вугілля та електроенергії. На складах ТЕС вугілля менше 400 тис. т, хоча має бути за планом більше 2 млн т. уявляєте, наскільки Зе припекло, якщо його люди навіть зверталися з приводу закупівлі вугілля у "ЛДНР"! Адже за постачання палива в кризу 2014 року гестапівці Зеленського сьогодні судять Медведчука. Хоча той навіть не був чиновником у той час. І тим не менше в 2014 році влада була більш професійною і, звернувшись до Медведчука, змогла вирішити проблему. Сьогодні твердолобий Зеленський погрожує стояти на смерть, але до Медведчука звертатися не буде. Ось тільки в заручниках цієї примітивної позиції опинилася 42-мільйонна країна.

Вибір невеликий: мерзнути взимку і сидіти без світла або ж тиснути на Зеленського, щоб той стримав свій егоїзм і залучив всі ресурси для виходу з кризи, зокрема звільнив Медведчука і примирився з ним заради порятунку країни, тому що в існуючих умовах, коли ні від Європи, ні від США особливої допомоги не дочекаєшся, тільки Медведчук здатний домовитися з Росією – країною, яка має необхідні нам ресурси.

Логіка Зеленського на розрив відносин з Росією не витримує ніякої критики, особливо на тлі того, що захід з РФ успішно співпрацює і закликає до цього Україну. Як бачимо, від такої впертості Зеленського Росії ні холодно ні жарко, а Україні дуже важко. Так, Може, слід подумати і чинити розумніше?

Є тільки один момент: із Зеленським Росія працювати вже не буде. Він дискредитував себе повністю. А з Медведчуком буде. Тому сьогодні при владі якраз і потрібен Медведчук, а не списаний з рахунків усіма країнами Зеленський.