Ukrainian Business & Trade Association (UBTA) закликає президента Володимира Зеленського та Уряд України публічно пояснити суспільству причини вибіркового підходу до погашення боргів за «зелену» енергію та дискримінації конкретного виробника ДТЕК ВДЕ.

Про це йдеться в листі UBTA до президента Володимира Зеленського.

"UBTA як асоціація, що представляє і захищає інтереси українського бізнесу і своїх членів, стала на захист одного зі своїх членів. Керівництво Асоціації направило лист, в якому звертається до Президента України Володимира Зеленського, Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з приводу ситуації навколо ознак дискримінаційного ставлення при погашенні заборгованості перед виробниками електроенергії з ВДЕ",- йдеться в ньому.

В асоціації вважають неприпустимим дискримінаційне ставлення до будь-якої з компаній.

«Ми впевнені, що рішення суб'єктів владних повноважень повинні бути належним чином обґрунтовані і повідомлені суб'єктам, до яких вони належать, в належний термін до набрання чинності або введення в дію. У свою чергу, якщо не будуть забезпечені принципи рівності та недискримінації при погашенні заборгованості перед інвесторами у ВДЕ, це призведе до посилення кризи на ринку електроенергії України», - підкреслили в UBTA.

Популярні новини зараз

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Показати ще

Як повідомлялося, 13 листопада уряд заблокував виплату боргів перед "зеленими" інвесторами з коштів цільових "зелених" єврооблігацій під державні гарантії.
15 Листопада виплати отримали всі компанії, крім однієї компанії-ДТЕК ВДЕ.

ДТЕК повідомив західних кредиторів про дискримінаційні дії українського уряду і зажадав провести розслідування махінацій при розподілі коштів єврооблігацій.
Суверенні єврооблігації України почали дешевшати після скандалу з «зеленими» облігаціями, а загроза дефолту за оцінками аналітика підскочила на 20%.