Буквально нещодавно міністр МВС Денис Монастирський повідомив, що вдалося попередити вбивство міністра аграрної політики Романа Лещенка та ще однієї особи, а через пару днів поліція вже звітує про попередження вбивства одеського підприємця.

У суботу, 20 листопада, прес-служба Національної поліції в Одеській області повідомила про викриття та недопущення замаху на одного з місцевих підприємців.

За інформацією правоохоронців, чоловіка, який вів бізнес на ринку продукції водних біоресурсів, «замовив» його конкурент. Зловмисник зв’язався з місцевим кримінальним авторитетом і попросив організувати вбивство, запропонувавши натомість 100 тисяч гривень.

Кримінальний авторитет, який сьогодні перебуває у виправній колонії за викрадення людини, вимагання та розбійні напади, погодився все організувати.

Використовуючи свої зв’язки на волі, він підібрав кілера та посередника, який безпосередньо мав займатися організацією злочину. Обидва були неодноразово судимі за тяжкі злочини.

Популярні новини зараз

Королева Єлизавета II не слухає лікарів. Вона пішла на хрестини онуків. Є перші фото після хвороби

"Гузнолизів достатньо...": українська медсестра розповіла про несправедливість, одні отримали - 10 тис. грн, а "улюбленці" 40 тис. грн

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Завадити втіленню злочинного плану вдалося співробітникам Управління міграційної поліції Одещини. Вони встановили, де, коли та як планувалося здійснити вбивство – і захистили підприємця.

Щойно виконавець злочину приїхав по потерпілого на ринок, де він працював, аби спричинити несумісні з життям тілесні ушкодження, його було затримано.

В ході спецоперації одночасно були затримані й інші особи, причетні до правопорушення.

Під час санкціонованих обшуків, які були проведені у камері утримання кримінального авторитета, у транспортних засобах та помешканнях учасників злочинної змови, правоохоронці вилучили докази. Зокрема, були вилучені мобільні телефони, флешки, чорновики з записами про підготовку вбивства, одяг та інші речі. Крім того, правоохоронці знайшли у зловмисників заборонені речі, такі як вогнепальна зброя, граната та наркотичні речовини.

Дії зловмисників кваліфіковані як замах на вбивство, вчинений за попередньою змовою. Всі фігуранти справи затримані у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу, їм загрожує позбавлення волі на термін від 10 до 15 років або довічне ув’язнення.

Нагадаємо, що аналогічні терміни загрожують організаторам замаху на міністра аграрної політики Романа Лещенка.

18 листопада міністр внутрішніх справ Денис Монастирський розповів про спецоперацію, в рамках якої було викрито змову громадянина США та громадянки України. Вони «замовили» вбивство колектора, а після виконання цієї справи також «замовили» і міністра Лещенка.

Зловмисники не підозрювали, що спілкуються з підставним кілером, який інсценував вбивство колектора. Правоохоронні органи документували все спілкування зі зловмисниками, щоб зібрати достатньо доказів.

18 листопада міністр внутрішніх справ Денис Монастирський повідомив, що громадянин США і громадянка України замовили кілеру в Києві замах на міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка та вбивство колектора. Їх затримали й арештували.