Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, про це сказав керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич).

«Найкращі уми намагалися описати Божественне буття; прагнули знайти логічні пояснення сакральним таємницям. Але забували про головну місію: свідчити про Бога. Життям, ім'ям, працями, честю.

«Ніхто як Бог» - в імені Архістратига Михаїла висловилося його ставлення до Бога. Начальник небесних воїнств Ангелів і Архангелів не шукає пояснень і розгадок, а прямо свідчить. Будучи глибиною смирення і мужності», - сказав митрополит Антоній.

Він пояснив, що в словах «Ніхто як Бог» прихований ангельський досвід розуміння незбагненного Бога. Бог є життя. У Бозі все існує. Без Бога нічого немає. У самому свідченні вже є причетність до світла Божества», - додав владика.

Керуючий справами УПЦ підкреслив, що своїм особистим досвідом Архістратиг показує нам урок.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 1 жовтня: розлучення Брежнєвої та Меладзе, нові росіяни в пакетах, причина смерті Єлизавети II та зростання цін на фрукти Арінін день 1 жовтня: чому потрібно взяти ягоди і не смикати коханого, заборони та прикмети на сьогодні Ціни на популярні фрукти зірвалися з місця: банани, мандарини та яблука тепер не кожному по кишені Головне за 30 вересня: путін впав у марення, Зеленський подав заявку до НАТО, Каменських злила Ані Лорак, а Аліна Паш почула поклик
Показати ще

«Досить жити так, ніби пишемо чернетку, а не живемо. Досить витрачати час та сили на пояснення чудес та знамень. Досить сумніватися та припускати. Настав час свідчити про Бога. Шлях спасіння - це відрив від земної тяжкості до небесної невагомості. Потрібно проростати у вічність тут і зараз, а не завтра. Майбутнє - це ілюзія»,- сказав архієрей.

На завершення митрополит Антоній нагадав, що кожен пізнає Бога своїм неповторним шляхом і «наше завдання - своїм життям явити іншим цей досвід».