Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, про це сказав керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич).

«Найкращі уми намагалися описати Божественне буття; прагнули знайти логічні пояснення сакральним таємницям. Але забували про головну місію: свідчити про Бога. Життям, ім'ям, працями, честю.

«Ніхто як Бог» - в імені Архістратига Михаїла висловилося його ставлення до Бога. Начальник небесних воїнств Ангелів і Архангелів не шукає пояснень і розгадок, а прямо свідчить. Будучи глибиною смирення і мужності», - сказав митрополит Антоній.

Він пояснив, що в словах «Ніхто як Бог» прихований ангельський досвід розуміння незбагненного Бога. Бог є життя. У Бозі все існує. Без Бога нічого немає. У самому свідченні вже є причетність до світла Божества», - додав владика.

Керуючий справами УПЦ підкреслив, що своїм особистим досвідом Архістратиг показує нам урок.

Популярні новини зараз

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

«Досить жити так, ніби пишемо чернетку, а не живемо. Досить витрачати час та сили на пояснення чудес та знамень. Досить сумніватися та припускати. Настав час свідчити про Бога. Шлях спасіння - це відрив від земної тяжкості до небесної невагомості. Потрібно проростати у вічність тут і зараз, а не завтра. Майбутнє - це ілюзія»,- сказав архієрей.

На завершення митрополит Антоній нагадав, що кожен пізнає Бога своїм неповторним шляхом і «наше завдання - своїм життям явити іншим цей досвід».