Про це сказав заступник голови Синодального відділу РПЦ із взаємовідносин Церкви із суспільством та ЗМІ Вахтанг Кіпшидзе.

«Що стосується осіб, які схильні до цього гріха, то для них відкриті можливості покаяння, духовного зцілення», - сказав представник РПЦ.

За його словами, геї разом з іншими грішниками, наприклад злодіями та ненажерами, можуть приходити до храмів та приносити своє каяття.

Однак, наголосив Кіпшидзе, про визнання нормальності гріха говорити не можна, і саме це мав на увазі Патріарх, коли говорив про невизнання одностатевих союзів. Він пояснив, що якщо зруйнувати кордон між гріхом і праведністю, то будь-яке релігійне вчення, будь-яка Церква закономірно та невідворотно втратить свій вплив.

Представник РПЦ зауважив із жалем, що у низці західних країн під тиском «ліберальних ЗМІ» християнські громади, особливо протестантські, почали переглядати свою позицію. «Цей підхід у РПЦ можуть визначити лише як абсолютно нехристиянський, оскільки справжні християни -православні, католики, протестанти - ніколи не погодяться, що шлюбом можна називати якийсь союз, окрім союзу чоловіка та жінки», - сказав Вахтанг Кіпшидзе.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 1 жовтня: розлучення Брежнєвої та Меладзе, нові росіяни в пакетах, причина смерті Єлизавети II та зростання цін на фрукти Гороскоп на жовтень 2022 для всіх знаків Зодіаку: Водолії у пошуку кохання, а Тельці зможуть стати багатшими Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення
Показати ще