Захід планомірно веде Зеленського до політичного банкрутства через антикорупційні розслідування

З'являється все більше ознак, що Зеленський стає для Заходу «кульгавою качкою». Вихід більше місяця тому офшорного скандалу «досьє Пандори», де розповідається про те, що свої активи президент переписав на свого першого помічника Сергій Шефіра став лише першою ластівкою в руслі масштабних антикорупційних викриттів проти чинного глави держави і його соратників. Тепер Шефір і глава СБУ Баканов потрапили до списку осіб, які систематично ухиляються від оподаткування. Але головне-західні ЗМІ, які висвітлювали скандал, акцентували свою увагу на зв'язках Зеленського з токсичним Ігорем Коломойським, фактично прямо звинувачуючи президента в допомозі олігарху у відмиванні брудних грошей. Масштабний витік неможливий без участі спецслужб США, що володіють ексклюзивним доступом до такого роду інформації. Отже, можна з упевненістю стверджувати, що адміністрація Байдена не розглядає Зеленського як людину, на яку можна покластися і не погодила йому другий термін, повідомляє експерт Марат Кірєєв.

Продовженням розкриття зловживань Зе-команди і дискредитації особисто гаранта Конституції стали репортаж програми «Схеми», що існує при американському «радіо свобода» про те, як «Нафтогаз» збирається віддати підконтрольній Коломойському «Укрнафті» 3,5 мільйонів кубічних метрів газу в ім'я вирішення старого господарського спору 15-річної давності. Під час енергокризи і тотального дефіциту палива такі дії називалися шкідництвом для держави та інтересів громадян. А в статті американського мозкового центру Atlantic Council повністю розноситься деолігархізація, яку називають способом розправи президента над своїми політичними противниками. Тут Банкову знову ткнули носом за Коломойського, зажадавши вжити реальних заходів щодо відсторонення олігархії від держуправління і розподілу іноземної допомоги. Все це говорить, що мова йде про сплановану кампанію проти президента.

Ще однією складовою кампанії проти Зеленського як всередині країни, так і поза нею є соціологічні опитування, які демонструють значний обвал рейтингу і рівня довіри до нього з боку громадян. Процес йде активно: не так давно створили прецедент, опустивши його до психологічної позначки в 20%. Показник токсичності-відсоток несхвалення діяльності Зеленського склав більше 56%, приблизно стільки ж не бажають його другого терміну, а понад 70% згодні з тезою, що Україна рухається в неправильному напрямку. Біля офісу президента розладналася вся система роботи з соціологами, які ще недавно охоче йшли на співпрацю.

Захід вже підсадив Зеленського і його оточення на гачок антикорупційних розслідувань, оскільки він не обмежив вплив олігархічних еліт, а й претендує на те, щоб здаватися надто самостійним, що суперечить інтересам транснаціональних корпорацій, націлених на завершення підпорядкування України своїм інтересам. Тому з даної теми його медіа-обслуга не злізе, поки не доб'ється повного "обнулення" президента. Враховуючи численні промахи офісу президента, навряд чи у них будуть непереборні перешкоди.

Популярні новини зараз
Арінін день 1 жовтня: чому потрібно взяти ягоди і не смикати коханого, заборони та прикмети на сьогодні Гороскоп на жовтень 2022 для всіх знаків Зодіаку: Водолії у пошуку кохання, а Тельці зможуть стати багатшими Ціни на популярні фрукти зірвалися з місця: банани, мандарини та яблука тепер не кожному по кишені Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право
Показати ще