Народний депутат України Олександра Устинова причетна до виведення кількох сотень тисяч гривень на свій ФОП у 2014 році.

Списані ці гроші були з рахунків українського представництва зарубіжної компанії Magento ТОВ «ІКС.КОММЕРС ДЕВЕЛОПМЕНТ СЕНТЕР". Тепер цією справою зацікавилася ДФС: як виявилося, компанія Magento ТОВ не доплатило до державного та місцевого бюджетів понад 6,5 млн грн податкових зобов'язань. З цього приводу порушено справу.

В офіційній біографії Устинової сказано, що вона раніше працювала менеджером зі зв'язків з громадськістю в українському офісі Magento. У 2013 році вона зареєструвала ФОП, куди регулярно отримувала великі суми грошей з цієї компанії.

При цьому, згідно з розслідуваннями українських журналістів, в 2014 році, вже будучи зайнятою в «Центрі протидії корупції», Устинова отримала кілька платежів на свій ФОП від ТОВ «ІКС.КОМЕРС ДЕВЕЛОПМЕНТ СЕНТЕР " у розмірі до 97,85 тис. грн, що явно вище заробітної плати.

При цьому через цей ФОП з 2014 року Устинова вивела сотні тисяч гривень. При цьому, згідно з декларацією, в 2018 році в цій же компанії працював і її чоловік: він заробив там 1,82 млн грн. Що цікаво, в наступних деклараціях один з головних борців з корупцією Олександра Устинова і її чоловік приховали його заробітну плату і суму на рахунках у банках.

Популярні новини зараз

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Тіна Кароль зізналася у почуттях, вмить розбивши серця: "Скучила..."

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще