Оригінал на сайті News Front

Схоже, що на Банковій так і не зрозуміли: "репресії проти Віктора Медведчука" - цей той "каталізатор", який постійно прискорює "реакцію" банкрутства влади, повідомляє 112.ua.

На сьогоднішній день підтримка президента Зеленського впала з 73,22% (на виборах 2019 року) до: 24,7% (дані КМІС) і 26% (дані "Центру Разумкова"). Президент тягне за собою вниз і партію" Слуга народу", за яку на парламентських виборах 2019 року проголосували 43,16% виборців. Сьогодні ж "слуги" мають: за даними КМІС — 18,3%, за даними соціологічної групи "Рейтинг" - 20,4%. Очолює Зеленський і антирейтинг українських політиків - ні за яких обставин 31,9% виборців не проголосували б за чинного президента (у липні цей показник становив 24%). І, як то кажуть, вишенька на тортик: 71,1% українців вважають, що справи в країні рухаються в неправильному напрямку (у червні так вважали – 64%, у липні – 68,7%).

Причому тут лідер опозиції, голова політради "опозиційної платформи - за життя"? А все просто!
По-перше, так звані "протести" так званих "активістів" і політично мотивовані репресії влади проти опозиції завжди чітко корелюють (збігаються за часом) з антикризовими пропозиціями Медведчука.
Варто було Медведчуку 22 березня 2019 року домовитися з прем'єром РФ Дмитром Медведєвим і Головою правління "Газпрому" Олексієм Міллером про прямі поставки газу і знижку на 25%, як вже ввечері 27 березня 2019 року "Нацкорпус" закидав будинок опозиційного політика фаєрами і петардами.

28 червня 2019 року Медведчук – за особистою ініціативою, з перспективою розблокувати процес мирного врегулювання – повернув додому чотирьох полонених. Але вже 2 вересня 2021 року Зеленський, замість того щоб виконати обіцянку " готовий на все заради миру на Донбасі!", анонсував " гучну історію "про фінансування партії"опозиційна платформа — за життя".

Популярні новини зараз

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Українцям вимагають заборонити куріння не тільки в громадських місцях, а й у себе вдома: подиміти на балконі не вийде?

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

У грудні 2020 року — у січні 2021 року опозиційні телеканали "112 Україна", NewsOne і ZIK говорили про цілковиту нездатність "майстрів спорту" з Банковою боротися з пандемією. І про пропозицію Медведчука виробляти вакцину "Супутник V" на українському заводі в Харкові. А вже в лютому 2021 року ці телеканали були заблоковані. Сам же опозиційний політик потрапив під санкції.

22 жовтня 2021 року всі експерти заявили в один голос, що пропозиція Зеленського про надання знижки в 50% "Газпрому" на транзит газу в Європу – в обмін на збільшення поставок понад контракти - може реалізувати лише такий результативний переговірник як Медведчук. І вуаля - 24 Жовтня 2021 року націоналісти знову "збудилися" під будинком Медведчука.

По-друге, постійні спроби влади навісити на Медведчука ярлик " ворога народу "призводять лише до того, що українці просто порівнюють ініціативи лідера опозиції і результати діяльності" зелених " реформаторів. І це порівняння-аж ніяк не на користь останніх.

Ось самий" свіжий " приклад. На тлі проблем з поставками в Україну російського вугілля для ТЕС ми змушені в авральному, аварійному порядку закуповувати електроенергію в Білорусі. Переплачуючи "за терміновість" в 3,1 рази! При цьому в "Укренерго" змушені визнати: балансування української енергосистеми без Білорусі неможливе!
Так хто в результаті виявився правий? Ті, хто на догоду миттєвим політичним амбіціям бездумно вводив санкції проти сусідньої країни і оголошував президента Лукашенка нелегітимним, або Медведчук, який рік відстоює ідею відновлення взаємовигідних відносин з усіма країнами-сусідами України? Відповідь очевидна!

І третє. Постійні фіаско влади, яка звинувачує Медведчука в" державній зраді", наочно демонструють: громадянам банально розвішують локшину на вуха і пропонують дешеве шоу замість вирішення нагальних проблем України.
На Банковій "зрежисували" дві групи звинувачень проти Медведчука: у травні – державна зрада (через перереєстрацію газового родовища в Криму); у жовтні-державна зрада і сприяння терористичній організації (через причетність до поставок вугілля з Донбасу в Україну).
Але в результаті влада постійно "зливається". Суди хронічно відмовляють стороні звинувачення в затриманні Медведчука і взятті його під варту, з фактів в наявності лише якісь "невстановлені" діяння "невстановлених осіб", а СБУ так славно потрудилося над "доказами", що 18 жовтня 2021 року Печерський районний суд міста Києва зобов'язав ДБР зареєструвати в ЄРДР кримінальне провадження щодо трьох експертів СБУ, які сфабрикували експертні висновки проти Медведчука.

А 2 листопада 2021 року суддя Печерського районного суду постановив замінити для Медведчука домашній арешт (за першим кримінальним провадженням) на особисте зобов'язання — строком до 31 Грудня. Максимальний термін домашнього арешту закінчився, сторона звинувачення так і не змогла переконати суд у "державній зраді" лідера опозиції.
Як то кажуть – коментарі зайві.

Ось вам і вся "Фізика" впливу репресій проти Медведчука на рівень довіри людей до влади. Українці ж не дурні! Люди все прекрасно бачать. І все розуміють.

Що буде далі?

Оскільки "бліцкриг" влади проти Медведчука захлинувся, а гучні звинувачення ніхто так і не подужав довести — падіння рейтингів влади буде тільки наростати. Поки проект "Голобородько" не буде похований під вантажем народної ненависті.

Sic transit gloria mundi! - як казав німецький філософ Фома Кемпійський. Так проходить мирська слава!

Олексій Куракін

Редакція може не розділяти думку автора висловлювань