Як повідомляє Центр інформації УПЦ про це сказав митрополит Запорізький та Мелітопольський Лука під час проповіді.

«Свята Церква закликає бути вірними Христові. Не традиціям, не обрядам - ціна такої вірності мізерна. А саме Христові. Мати в серці таку вірність - найскладніше завдання, яке багатьом, на жаль, не під силу. Ось чому сьогодні важливо пам'ятати заклик Спасителя, звернений до кожного християнина: «Будь вірний до смерті, і дам тобі вінець життя». Ці слова допомагають віруючій людині гідно переносити і злість ворогів, і зради друзів. Не боятися погроз і не відволікатися на те, що витає у повітрі. На всякі «печатки», «чіпи», «накреслення антихриста», «вакцини» та багато іншого, що позбавляє людину віри в Бога», - сказав митрополит Лука.

Владика зазначив, що чим менше в нас любові, чим більше злості та ненависті, тим більш нездоланною є прірва між нами та Богом.

«Гріх завжди стояв між людиною та Богом. Якщо продовжуватимемо грішити, прірва між нами тільки зростатиме. Через цю прірву ніколи не побачити ні краси, ні слави, ні мудрості Божої. Ніколи не відчути Його милосердя та любові», - додав архієрей.

Митрополит Лука вважає, що для того щоб бути гідними Божої любові необхідно залишатися вірними чадами Матері-Церкви. «Бути твердими у вірі Христовій і свідчити світові про любов до Бога. Наш обов'язок - нести слово Істини всім тим, хто поки не знайшов своєї дороги до храму», - підсумував ієрарх УПЦ.

Популярні новини зараз

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

МОЗ вводить суворі обмеження для "жовтої зони" з 6 грудня: Віктор Ляшко розповів, що заборонено і які документи запитають

Чоловік "видоїв" гроші з сім'ї коханої і підкинув їй вночі кобру в ліжко: укус і довічне

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Показати ще