Компанія вимагатиме захисту компанії від дискримінації при виплаті заборгованості виробникам електроенергії з відновлюваних джерел енергії (ВДЕ).

Про це говориться у листах генерального директора компанії ДТЕК ВДЕ виконавчому директору Ukraine Invest Сергію Цівкачу та до голови Комісії Ради з питань захисту прав інвесторів Галині Янченко.

"Ми звертаємося до вас з проханням посприяти захисту нашої компанії від упередженого ставлення з боку уповноважених осіб та надання обґрунтування підстав відсутності здійснення виплат заборгованості перед компанією, а також просимо звернутися до прем'єр-Міністра, директора ДП "гарантований покупець", голови правління Ощадбанку для надання обґрунтованих роз'яснень щодо причини відсутності виплати на адресу компанії ДТЕК ВДЕ всупереч нормам законодавства", - йдеться в листі.

У ДТЕК ВДЕ вважають, що уповноважені особи, які посприяли зупинці розрахунків з компанією порушили базові принципи функціонування ринку електроенергії, згідно з яким, всі рішення суб'єктів владних повноважень повинні прийматися неупереджено.

Нагадаємо, 13 листопада уряд через Ощадбанк заблокувало виплату боргів перед "зеленими" інвесторами з коштів цільових "зелених" єврооблігацій під державні гарантії.

Популярні новини зараз

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

"Тебе нема": Іван Дорн різко перейшов на українську і заговорив словами Святослава Вакарчука з "Океан Ельзи"

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

7 днів вихідних для тисяч українців – від Кабміну вимагають офіційно затвердити новий робочий графік 

Показати ще

15 Листопада виплати отримали всі компанії, крім однієї компанії – ДТЕК ВДЕ.

ДТЕК повідомив західним кредиторам про дискримінаційні дії українського уряду і зажадав провести розслідування махінацій при розподілі коштів єврооблігацій.

Світові ринки відреагували падінням котирувань українських цінних паперів і підвищенням ризику дефолту країни на 20%.