Цю сагу він розповів у своєму блозі.

«Одного разу я прийшов додому з тренування (займався тоді великим тенісом) і радісно повідомив своєму татові, що мені раптово вдалося перемогти хлопця з першим юнацьким розрядом, на що мені тато скептично сказав, що це не я виграв, а той хлопець програв», - зазначив Чаплига.

Як розповів політолог, тоді він, будучи дитиною, не зрозумів: «А в чому різниця: звісно ж, якщо я виграв, то він програв?», але батько пояснив, що в його перемозі не було заслуги: «Не Михайло переміг, а його досвідченіший суперник програв, і якщо цей хлопець тренуватиметься, то він стане чемпіоном, звичайно не без програшів слабшим суперникам». За словами Чаплиги, тоді батько йому сказав: «А тобі, щоб досягти його рівня, потрібно більше і методично тренуватися, як і він, а не намагатися зациклитися на одноразових випадкових перемогах через помилки суперника».

«До чого це я? Вибори – це не змагання сумарних результатів протягом року всіх перемог і поразок, а ситуативна перемога. Навіть дурень може виграти, якщо суперник втомився, помилився, психологічно пригнічений чи послизнувся. Саме в цьому секрет виборів та секрет того, чому неуки перемагають профі», - сказав Чаплига.

На думку експерта, під час виборів важливо не перемогти, а зробити так, щоб опонент програв: «посковзнувся» або був пригнічений, але не на постійній основі, а в той момент, коли будуть змагання.

Популярні новини зараз

Колишня Остапчука Олена Войченко показала, як живе з дітьми зараз: таке свято у них щодня?

"Тебе нема": Іван Дорн різко перейшов на українську і заговорив словами Святослава Вакарчука з "Океан Ельзи"

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

7 днів вихідних для тисяч українців – від Кабміну вимагають офіційно затвердити новий робочий графік 

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Михайло Чаплига заявив, що Брюссель хоче, щоб Польща прийняла у себе мігрантів.

Також Знай.ua публікував слова Наталії Землянської: «Найбільший інвестор – це трудові мігранти.