Голову політради партії "опозиційна платформа - за життя", народного депутата Віктора Медведчука треба нагородити орденом, за те, що не дозволив статися колапсу в українській енергетиці. Про це пише провідний індійський новинний сайт The Times Hub,повідомляв 112.ua.

"У підсумку на рубежі 2014-2015 рр.для України склалася вкрай загрозлива ситуація, але тоді від краху врятував Віктор Медведчук. Адже Україна була в півкулі-навіть не від віялових відключень, а від повномасштабного блекаута (тобто повної катастрофи в енергосистемі). Що цікаво, сьогодні влада інкримінує Медведчуку "державну зраду" саме за організацію поставок вугілля з Донбасу. Хоча не далі, як 9 листопада офіційний Київ через Тристоронню контактну групу сам звернувся до ЛНР з пропозицією обговорити закупівлі вугілля та електрики на непідконтрольній території. І не дивно, адже українці завмерли від жаху, тому що повертаються моторошні віялові відключення електроенергії, які просто важко уявити в XXI столітті", - пише видання.

Автор матеріалу зазначає: "найрізноманітніші політики і чиновники, в тому числі, мер Києва Віталій Кличко, заговорили про те, що українцям треба готуватися до віялових відключень. Та ще коли-взимку! Тобто, фактично Зеленський і компанія визнали правоту опозиційного політика. Але в такому випадку проти Медведчука треба не кримінальні справи заводити, а нагородити як мінімум орденом За те, що не дозволив статися колапсу".

Редакція може не розділяти думку автора висловлювань