Кожна історична епоха знаменується великими політиками. Це глави держав, політичні чи громадські діячі, які змінили свою країну на краще чи гірше. Яким же в пам'яті українців залишиться Зеленський? Я впевнений, що однозначно залишиться президентом війни, смерті і голоду. А ще нескінченної і цинічної брехні в очі всім тим, хто щиро повірив у нього. І тільки один політик зможе увійти в історію, як людина світу, що стоїть на захисті інтересів нації. Це-Віктор Медведчук, повідомляє 112.ua.

Напевно, так гостро помилки Зеленського не сприймалися, якби за нього не проголосувало дві третини країни. І все тому, що він, як майстерний актор, зіграв на найкращих почуттях своїх співгромадян, знудилися по мирному небу над головою, стабільності, процвітання і впевненості в завтрашньому дні.

Натомість що ми бачимо через два роки президентства колишнього квартальця? Тотальне зубожіння нації, що опинилася один на один із загрозою голодної смерті в холодних неопалюваних будинках. Про мир на Донбасі можна забути, провідні країни сміються над відчайдушними потугами "зеленої команди" врятувати своє обличчя через скандал з "вагнергейтом". А чергові нулі в платіжках і на цінниках в магазинах вже викликають тільки тихий відчай і ненависть до того, хто з посмішкою обіцяв абсолютно протилежне.

Лідер ситуації Віктор Медведчук-єдиний, хто разом зі своєю командою намагався всі ці роки звернутися до голосу розуму Банкової. Спочатку, розуміючи недосвідченість нової команди, він, як мудрий політик, намагався по-доброму радити Зеленському, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації. Однак, зіткнувшись зі страшним апломбом нового глави держави, спробував зробити все для того, щоб допомогти українцям. І йому багато чого вдалося.

Медведчук домовився про 25-відсоткову знижку на газ, завдяки якій ми сьогодні платили б всього 175 дол. за газ. Лідер опозиції, бачачи, в який глухий кут заводить дилетантство команди Зеленського щодо вирішення питання Донбасу, розробив і презентував план по досягненню миру на сході нашої країни, який із захопленням прийняли провідні європейські країни і Москва. Саме Медведчук, незважаючи на всі ризики, продовжував домагатися звільнення українців, що нудяться за гратами в ОРДЛО. І завдяки його зусиллям чотири українки могли б бути вдома, з рідними, ще в січні цього року. Однак заздрість до досягнень опозиціонера з боку Зеленського призвела до того, що жінки, які гостро потребують медичної допомоги, продовжують безуспішно сподіватися на звільнення.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський задзвенів бубонцями й показав свій солодкий плід: "Вже в очікуванні"

Віктор Павлік показав лайфхак, як обійтися без візочка для дитини - задоволені і син, і тато: "Крутелик на всі 100"

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Показати ще

І однозначно, такої хвилі коронавірусу, яка зараз викошує цілі покоління українців, можна було б уникнути, якби влада прислухалася до пропозиції Медведчука, який заздалегідь подбав не тільки про першочергові поставки вакцини для країни, а й про отримання технологій з її виробництва. Тільки уявіть, скільки б людей були живі і здорові, якби нам вдалося попередити те, що відбувається зараз в країні!

Саме тому, я впевнений, Медведчук назавжди залишиться в пам'яті простих українців великим політиком світу, що захищає інтереси свого народу. А Зеленському дуже пощастить, якщо його просто викреслять з підручників історії як ганьба і помилку, яку допустила нація, привівши його в крісло президента. В іншому випадку покоління будуть згадувати про нього, як про президента війни, голоду і смерті.

Редакція може не розділяти думку автора висловлювань