Про це заявив народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань енергетики та ЖКП Олексій Кучеренко.

«У відповідних документах написано доручення Нафтогазу забезпечувати виробничо-технічні втрати, бо від цього залежить тариф для газорозподільних компаній. А у них закладена ціна 7 гривень», - пояснив Кучеренко.

За його словами, зростання ціни на газ є неприпустимим, тож влада, в особі уряду та Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, має ухвалити рішення та вжити заходів, щоб не підвищувати тариф на розподіл.

Нагадаємо, нещодавно низка облгазів, більшість з яких належать олігарху Дмитру Фірташу, подали проекти розрахунків тарифів на розподіл природного газу у 2022 році, якими передбачається їх підвищення від 61% до 443%. Якщо таке рішення приймуть, кубоометр газу для населення подорожчає на 3-8 гривень.

Раніше Федерація роботодавців заявила, що у випадку, якщо тарифи зростуть, то частина бізнесу буде змушена закритися, а продукти харчування виростуть у ціні мінімум на 25%.

Популярні новини зараз

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Доведеться мазати маргарин? Українцям розкрили очі на нові цінники вершкового масла, до кінця року піднімуть ще на 15%

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

Раніше політолог Кирило Сазонов заявив, що у справу з тарифами має втрутитися Антимонопольний комітет, щоб не допустити подорожчання палива для населення.