Публічна заява частини депутатів фракції "Слуга народу" щодо каналів "Україна" і "Україна 24" є формою відповіді на журналістські питання про» Вагнергейт«, що прозвучали в програмі» Свобода слова з Савіком Шустером" 19 листопада.
Про це заявити член наглядової ради " Медіа Групи Україна "(МДУ) Дмитро Белянський.
"Відмова влади представляти свою позицію в ефірі – автоматично означала, що ми отримаємо відповідь іншими способами. В даному випадку це спроба очорнити репутацію каналів і їх співробітників«, - цитує слова Белянського сайт телеканалу»Україна24".
Ймовірно, така відповідь істотно погіршить ситуацію зі свободою слова в нашій країні, додав Белянський.
Він почеркнув, що МДУ працює в суворій відповідності з інтересами суспільства, чітко дотримуючись стандартів журналістики і принципи свободи слова.
«Ми не можемо замовчувати ні результати міжнародного розслідування Bellingcat щодо спецоперації по "вагнерівцям", ні тему офшорів президента України, ні інші резонансні розслідування. Влада має право коментувати або відмовлятися від коментарів, але інформація, що представляє суспільний інтерес, завжди буде опублікована», - зазначив Белянський.
Редакційна політика каналів "Україна" і "Україна 24" не змінювалася, не змінюється і не може змінюватися, оскільки повністю заснована на принципах свободи слова, зазначив член наглядової ради МДУ.
"Акціонер" Медіа Групи Україна "(МДУ) Рінат Ахметов не втручається в редакційну політику каналу «Україна 24», як і інших активів МДУ, і неодноразово відкрито заявляв про це. Він не втручався в неї раніше, і я не можу собі уявити, щоб будь - які обставини могли переконати Ріната Леонідовича втрутитися в неї в майбутньому», - підсумував Дмитро Белянський.
Нагадаємо, раніше частина депутатів фракції "Слуга народу" заявили, що мають намір бойкотувати ефіри Україна і Украніа24 через незгоду з редакційною політикою цих телеканалів.