Свою думку він висловив у програмі Руслана Бізяєва «Культ особистості».

«Згадаймо, з чого все почалося. Несподівано пішли розмови про те, буде повномасштабна війна чи ні. У Росії казали, що ніякого пересування військ немає, і наша влада говорила те саме. А у США стверджували, що пересування є. А в Євросоюзі кажуть: якщо буде широкомасштабна війна, то ми вам не допоможемо, але висловимо дуже глибоку стурбованість. НАТО каже: ви тільки не воюйте. І на цьому тлі нам кажуть, що шістсот британських спецназівців буде чомусь розміщено в Україні. Але питання: що їм робити? Що можуть зробити з військової точки зору шістсот солдатів, навіть дуже добре підготовлених? Це крапля навіть не в морі, а в океані», – вважає гість програми.

На його думку, британські військові в Україні нічого вдіяти не можуть.

«600 військових можуть вирішити лише одне завдання: евакуювати когось чи щось. Вони не для війни, а для евакуації. Отже, з погляду Лондона тут хтось може отримати несанкціонований доступ до когось чи чогось. Британія не вірить, що Україна може сама це захистити та усвідомлює необхідність евакуації. Ми схожі на Афганістан за пару тижнів до приходу до влади талібів», - каже Михайло Чаплига.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко зізналися, як займаються цим потайки від доньки і тещі: "То на гастролях, то ще десь"

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Королева Єлизавета II не слухає лікарів. Вона пішла на хрестини онуків. Є перші фото після хвороби

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він заявив, що Євросоюз хоче змусити Польщу прийняти у себе мігрантів.

Також Знай.ua повідомляв, що Чаплига простежив зв'язок між пандемією коронавірусу та світовою енергетичною кризою.