Як повідомляє Центр інформації УПЦ про це сказав Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Онуфрій у проповіді.

«Мученики є для нас прикладом найбільшої любові до Бога», - наголосив Митрополит Онуфрій.

За словами Блаженнішого, є святі мученики в буквальному значенні і є безкровні мученики.

«Та людина, яка бореться із собою, своїми гріхами, змушує себе жити за Законом Божим, хоча це й важко, стає безкровним мучеником. Якщо людина змушує себе робити те, що Бог говорить їй, і відмовляється робити те, що їй диктує тіло, гріх, диявол, то вона постійно мучить сама себе і стає безкровним мучеником», - пояснив Предстоятель.

Він зазначив, як важливо жити, дотримуючись законів і волі Бога.

Популярні новини зараз
Зірка "Дизель шоу" Єгор Крутоголов передав ЗСУ корисний презент для відплати окупантам: "До перемоги" Знищення білоруської військової та стратегічної інфраструктури: якою буде відповідь на агресію Лукашенка Головне за ніч, 1 жовтня: розлучення Брежнєвої та Меладзе, нові росіяни в пакетах, причина смерті Єлизавети II та зростання цін на фрукти Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого"
Показати ще

«Хоч іноді нам здається, що так жити не продуктивно, але воля Божа - це життя, як зазначається у Святому Письмі. Той, хто живе поза волею Божою, перебуває на шляху смерті. А хто живе з волі Божої, хоч і важко, але йде шляхом життя», - нагадав Митрополит Онуфрій.

Предстоятель підкреслив, що необхідно примушувати себе до молитви та смирення.

«Буває, що людина на старість прозріває і хоче молитися, але в неї вже очі сліпі, вуха глухі, сил немає стояти, і все їй важко робити. Тому потрібно здійснювати духовні подвиги, поки ти здоровий і сильний, тоді наш подвиг сприймається як богоугодна жертва», - сказав Митрополит Онуфрій.