Про це він сказав в ефірі програми “А як насправді” з Мирославою Бобровською.

Олексій Якубін зазначив, що закон про олігархів відправили до Венеціанської комісії після підписання президентом України Володимиром Зеленським, і це нормально.

“У нас були такі вже випадки, згадайте закон про мову. Коли його прийняли, а потім лише відправили до Венеціанської комісії. Вона навіть дала свої рекомендації критичні щодо низки пунктів... Варто розуміти, що Венеціанська комісія не є органом законодавчої влади. Будь-які рекомендації Венеціанської комісії є лише рекомендаціями. У нас політики часто апелюють до Венеціанської комісії, але я бачу, що у нас апелюють, коли окремому політичному табору вигідні ті речі, які каже Венеціанська комісія”, - сказав Якубін.

За його словами, якщо ж рекомендації Венеціанської комісії невигідні, то нікого не хвилює, що вона сказала змінити, як і сталося із законом про мову.

“Аж до того, що вони говорили, коли ухвалювався закон про мову, що він не повинен функціонувати, поки не буде ухвалений закон про мови національних меншин. А віз і нині там. І закону про національні меншини досі немає. Проте той закон функціонує. І його норми поступово набирають чинності. Мені здається, що, на жаль, у нас навіть такі інституції, як Венеціанська комісія, багато в чому стали частиною риторичної війни”, - додав Олексій Якубін.

Популярні новини зараз

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

"Майбутній асталавіста, бейбі" : у мережі показали позашлюбного 24-річного сина Арнольда Шварценеггера

Коли чай викликає тривожність, а коли буває корисним: тюремний чифір краще не пробувати

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Марина Ставнійчук заявила про закон про референдум, що на практиці все обернулося законом, який спотворює механізм демократії.

Крім цього, Знай.ua повідомляв, що Михайло Чаплига зазначив, що реконкіста вже неминуча в принципі.