Про це він розповів у програмі Любові Завальнюк «По ділу».

«МВФ – це міжнародна організація, у статутній діяльності якої чітко розписано пункти. Але ми бачимо, що настільки політизованою стала ця структура, що фактично виконує роль економічного інструменту в руках країн Великої сімки. Ми спостерігаємо, як за допомогою МВФ Україні як суверенній державі системно нав'язують низку вимог», - говорить він.

За словами політика, ці рекомендації начебто й не мають обов'язкового характеру. Але ці рекомендації, як під копірку, починають виконувати наші політики.

«По суті МВФ диктує нам як країні, як жити, як бути, які тарифи встановлювати і навіть які закони приймати. Таким чином, МВФ виконує роль організації, яка координує Україну. І благо, якби Україна росла і розвивалася, і кожен громадянин бачив: та життя вдалося! Ми ось і закон про землю ухвалили, і гральний бізнес дозволили. І ось зараз буде розвиток! Буде підвищення купівельної спроможності, і будуть у нас справді добрі зміни. Але цього нема. Це видно навіть за даними ООН, коли кажуть, що в Україні 1 мільйон 200 тисяч населення живе за межею не те, що бідності, це в них голод практично. А десять мільйонів людей регулярно недоїдають», - зазначає Василець.

Він робить висновок: можна багато розповідати про те, що рівень добробуту населення зріс. «Але за фактом ми бачимо, що за дотримання рекомендацій МВФ добробут наших олігархів регулярно зростає».

Популярні новини зараз

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Анатолій Амелін прогнозує посилення хаосу на світових ринках: «Ковід нікуди не пішов».

Раніше Знай.ua повідомляв думку Дубини, що українці будуть терпіти непопулярні заходи уряду до пори до часу: «Ми встаємо на диби».