Про це він заявив у ефірі програми «Свобода слова». на телеканалі ICTV.

"У мене питання: а яка безпосередньо версія з версій президента України (заслуговує довіри), про яку з них ми говоримо? Версію про те, що такої операції не було, яку безпосередньо спочатку озвучив Зеленський? Ми говоримо про версію, що це була операція, але це була не наша операція, яку він дав у інтерв’ю 1+1?. Або сьогоднішню версію, що це була операція, наша операція, але це була авантюра імені Бурби і вона б нас призвела до конфлікту з Ердоганом? От яка з трьох версій, про яку з трьох версій ми повинні говорити, якій довіряти?», - сказав Білецький.

За його словами, існуючий масив документів, оприлюднений у ЗМІ, свідчить на користь позиції екс-керівника ГУР МО України Василя Бурби, а не президента Зеленського.

«Я не довіряю жодній з версій президента по простій причині. Є документи - ну, так вже вийшло, це розбиратися СБУ і так далі, але «витік» документів є, і з цими документами кожен українець може з інтернеті без проблем ознайомитись. Величезна кількість документів показує, що ця операція була», - вважає Білецький.

Популярні новини зараз
Експерт передбачив руйнування світового порядку протягом кількох років: через путіна кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю Головне за 27 вересня: Боря Моісеєв помер, ЗСУ схопили в полон свіжого москвича, а українці дізнались дні опалювального сезону Марк Фейгін передбачив введення військ НАТО в Україну, але для цього путін повинен зважитися на крайній крок Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще