Народний депутат України, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук є одним з топових українських політиків, який виступає за нормалізацію відносин з усіма сусідами і припинення війни на Донбасі. Про це пише один з провідних інформаційних ресурсів Індії The Times Hub.

Автор публікації підкреслює, що зовнішньоекономічний курс, пропонований Медведчуком, вигідно відрізняється від курсу чинної української влади.

"Серед топових політиків Віктор Медведчук відстоює іншу політичну програму-нейтралітет у зовнішній політиці, припинення війни на Донбасі шляхом виконання Мінських угод, нормальні відносини з Росією, Білоруссю і всіма сусідами, відмова від диктату МВФ в економіці», – пише The Times hub.

В інтернет-виданні висловлюється думка, що Президент України Володимир Зеленський постійно дає зрозуміти, що вважає Віктора Медведчука своїм головним політичним опонентом.

«Що найцікавіше, Зеленський постійно дає зрозуміти, що Медведчук – це його головний політичний противник, але при цьому намагається перевести протистояння між ними з ідейної площини в площину особистих відносин», – йдеться в публікації.

Популярні новини зараз

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

Нагадаємо, народний депутат України, голова політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктор Медведчук піддається політичним репресіям і кримінальному переслідуванню з боку влади за різку критику непрофесіоналізму Президента Володимира Зеленського і його команди, а також за категоричну незгоду з тупиковим економічним курсом чинної влади.

На даний момент Медведчук перебуває під слідством за двома кримінальними провадженнями і звинувачується в державній зраді. У травні йому було пред'явлено перше звинувачення, а в жовтні послідувала нова підозра.

Спілкуючись з журналістами після судового засідання, яке відбулося 2 листопада, Віктор Медведчук констатувавши, що, на жаль, говорити про торжество закону і справедливості в Україні поки не доводиться, тому що органи прокуратури продовжують фальсифікувати кримінальні справи, а суди знаходяться під тиском влади.