До цього закликав народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович у своєму виступі на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій у понеділок, 29 листопада.

"І" зелена " влада, і наш парламент пройшли більше половини свого шляху-пора підбивати підсумки. Відразу підкреслю: вживаючи словосполучення «наш парламент», я маю на увазі виключно свою присутність в ньому. Адже "фішка" Верховної Ради України дев'ятого скликання в тому, що народні депутати, які не входять в «зелене» монобільшість, закони не пишуть – їм відведена роль... меблів. А, значить, вся відповідальність за те, що відбувалося і, переконаний, ще буде відбуватися в країні, лягає тільки на «зелену» владу», – підкреслив політик.

Вадим Рабінович навів кілька шокуючих, на його думку, фактів, які свідчать про катастрофічність ситуації в Україні.

"Близько 30% українців помирають у віці до 65 років! Весь жах в тому, що більшість людей можна було врятувати, смерті можна було запобігти! Але право лікуватися у нас вбили!.. До 2050 року населення України зменшиться до 35 мільйонів чоловік. Сьогодні за межами України працює вже 3 мільйони українців, і, за прогнозами, це число зростатиме. Тобто українці будуть стрімко виїжджати з країни! За перше півріччя 2021 року чисельність населення України скоротилася на 205,2 тисячі осіб (для порівняння, за весь 2019 рік спад склав 272 тисячі осіб, а в 2020-му – 323 тисячі осіб). І це ще не кінець року! Якщо такі темпи збережуться, через 10 років України взагалі не стане, і Ви, влада, це повинні розуміти!"- прогнозує народний депутат.

Популярні новини зараз

Руслана Лижичко готується до поповнення у сім'ї? 48-річна співачка захотіла потішити чоловіка своєю маленькою копією

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Ще однією "перемогою" вже "зеленої" влади Вадим Рабінович назвав і той факт, що в 2021 році зафіксовано найнижчий за всю 30-річну історію незалежної України показник народжуваності.

"Шановні, скажіть, яких реформ вам ще не вистачає, щоб добити Україну?! Ви влаштували безпрецедентні політичні репресії, ви вбиваєте свободу слова, закриваючи опозиційні медіа. Але хто вбив у ваші голови дурницю про те, що всі злякаються і замовкнуть?! Ні, не злякаються і не замовкнуть!"- твердо переконаний політик.

Ще одне важливе питання, на думку співголови партії «Опозиційна платформа – За життя» – це Меморандум, який Україна підписала з Міжнародним валютним фондом.

"Так уже повелося, що влада нам не показує, що вона підписує, які умови їй висувають і в яку кабалу вона нас втягує. Тому моя ініціатива така: Верховна Рада України повинна вимагати від влади оприлюднення підписаного з МВФ Меморандуму, в тому числі і секретних пунктів, які нам не озвучують. Можемо тільки собі уявити, що це за пункти, якщо навіть ті, які нам показали, абсолютно вбивчі для населення, а країні не дають ні найменшого шансу, ні найменшої можливості вижити. Висновок сумний: події останніх днів показують, що Україна опинилася в найскладнішій за всю свою історію ситуації. Об'єктивно кажучи, ми-народні депутати-взагалі не знаємо, хто і як керує країною, на підставі чого приймаються ті чи інші рішення! І чим далі, тим очевидніше: некомпетентність влади веде до катастрофи!», - резюмував Вадим Рабінович.