Чому спроба закінчилася провалом? Тому що це не робота зі звільнення полонених, а імітація. Так, саме так. ІМІТАЦІЯ БУРХЛИВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Оригінал на сайті Народний кореспондент.

ЗМІ повідомляли, що в Кремлі залишили без відповіді список громадян України, які Зеленський передав через Ердогана. Раніше Зеленський передав через Ердогана список з 450 громадян України, які утримуються в Росії і на Донбасі. А тепер ЗМІ повідомляють, що заступник глави АП Дмитро Пєсков відмовився коментувати це питання, передає 112.ua.

Чому спроба закінчилася провалом? Тому що це не робота зі звільнення полонених, а імітація. Так, саме так. ІМІТАЦІЯ БУРХЛИВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

І питання навіть не в тому, що українці, які знаходяться в Росії, і українці, які в ДНР-ЛНР – це два різних питання, А Зеленський і компанія навіщось змішали їх в одну купу.

Популярні новини зараз

Рада збільшила розмір аліментів на дітей: платитимуть бабусі, брати і вітчими – деталі нового Закону

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay пішла назавжди: "Прощаюся зі сльозами на очах"

Переможниця "Холостяка" Даша Ульянова збільшила і перефарбувала груди - тіло голе, тільки труси видно

Показати ще

Причому тут Ердоган? Повернення громадян України, яких утримують в ОРДЛО - це Мінські угоди. Це питання, яке стосується Києва і непідконтрольних ОРДЛО. Ердоган тут ніде. А ОРДЛО 30 жовтня запропонували звільнити в односторонньому порядку і передати Віктору Медведчуку 3 громадян України, показавши, кого вони сприймають в якості головного переговірника. До цього невизнані ДНР і ЛНР в січні 2021 року запропонували Зеленському звільнити 4 українок – за умови, що вони передадуть їх Медведчуку.

Тому тут є дилема - ми працюємо на результат або ми займаємося імітацією бурхливої діяльності. Якщо працюємо на результат-тоді в ОП Зеленського прекрасно знають, до кого насправді треба звертатися, щоб звільнити людей. А передавати список утримуваних осіб Ердогану або обговорювати звільнення полонених з главою Єврокомісії - це імітація. Ні самопроголошені, ні Кремль не сприймають їх як переговірників і не будуть вести з ними ніяких розмов.

Тому тут немає нічого дивного. І немає в цій новині ніякої сенсації. Звичайне струс повітря. Прикро тільки, що розплачуються за цей "піар" живі люди.

Микола Васильківський

Редакція може не розділяти думку автора висловлювань