Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"Ціна вугілля за контрактом з "Центренерго" є комерційною таємницею. Вона була сформована на підставі актуальних на момент укладення договору котирувань вугілля в регіоні ARA агентства Platt's (Індекс API2) плюс вартість фрахту в розмірі $30/тонна", – йдеться у відповіді компанії ДТЕК на запит Енергореформи.

При цьому в ДТЕК зазначили, що зафіксована в контракті ціна повністю відповідала принципу імпортного паритету.

«За нашою інформацією, у всіх контрактах на імпорт вугілля в Україну в даний час використовується прив'язка до котирувань вугілля в регіоні Амстердам-Роттердам-Антверпен», – зазначили в ДТЕК.

Як повідомлялося, 22 листопада в Україну прибув перший з семи законтрактованих в США і Колумбії компанією ДТЕК кораблів з 60,5 тис.тонн вугілля, який призначений для потреб державних ТЕС ПАТ "Центренерго". Ще шість кораблів очікуються за останніми даними в грудні-січні вже для "ДТЕК Енерго".

Популярні новини зараз
Хоробрі іранські жінки поставили на вуха всю країну: режим палає, заворушення охопили міста Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще

Нагадаємо Індекс API2 плюс доставка в 2016-2019 році використовувався для визначення ціни на енергетичне вугілля у формулі «Роттердам+».