У разі позачергових парламентських виборів до нового складу українського парламенту пройшло б 5 партій, а найбільшу кількість голосів отримали б "Слуга народу" і "опозиційна платформа - за життя". Про це йдеться в дослідженні, проведеному міжнародним дослідницьким центром BURI-Україна (The Belgium-Ukraine Research Institute, Бельгія) протягом 27-30 листопада 2021 року.

За результатами опитування, відповіді респондентів на запитання " Як би ви проголосували, якщо вибори до Верховної Ради України проводилися цієї неділі?"розподілилися наступним чином:" Слуга народу " - 17,6%," опозиційна платформа – за життя " - 16,9%," європейська солідарність " - 16,3%," Батьківщина "-12,5%," Сила і Честь " - 5,1% (серед тих, хто візьме участь у голосуванні і визначився з вибором). Решта партій не долають 5-відсотковий бар'єр.

64,6% опитаних вважають, що Володимир Зеленський погано справляється зі своїми обов'язками на посаді президента України. Протилежну думку висловили лише 9,5% респондентів.

Оцінюючи нещодавню прес-конференцію Володимира Зеленського, присвячену "екватору" його перебування на посаді Президента України, більшість опитаних зазначили, що це "комунікаційний програш Зеленського та його команди" (74,3%).

Говорячи про недавні скандали за участю вищого керівництва України, 53,2% зазначили, що найбільшою мірою за його репутацією в Україні та за її межами вдарить розслідування на основі Pandora Papers (причетність Володимира Зеленського та його найближчого оточення до офшорів). 17,7% опитаних в якості такого фактора вказали на Вагнергейт, ще 11,3% відзначили обставини зняття Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради України:

Популярні новини зараз

Колишня Антіна Мухарського Сніжана Єгорова заявила, що підтримує Путіна: "Нехай СБУ нею займуться"

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Переможниця "Холостяка" Даша Ульянова збільшила і перефарбувала груди - тіло голе, тільки труси видно

Показати ще

Висловлюючи своє ставлення до дій влади щодо обмеження мовлення українських телеканалів, включаючи закриття "112 Україна", " Зік " і "Ньюзван", випадки цензури щодо" UA:Перший "І" дім", спроби впливу на редакційну політику" України "і" України 24", переважна більшість опитаних (71,6%) не підтримали такі дії влади:

У блоці питань, присвячених недавньому офшорному скандалу за участю президента України Володимира Зеленського, були зафіксовані наступні тенденції: 68,5% опитаних відповіли ствердно на питання про те, чи знають вони про причетність Зеленського і його найближчого оточення (нинішнього глави СБУ Івана Баканова, першого помічника президента Сергія Шефіра та ін.) до створення мережі з мінімум 10-и офшорних компаній, які брали участь в тіньових операціях з мінімізації податків і відмивання грошей (так звані документи Pandora Papers).

Переважна кількість респондентів (82,3%) упевнені в тому, що причетність вищих посадових осіб до діяльності офшорів є неприпустимою.

64,8% опитаних були готові повірити інформації про причетність Володимира Зеленського та його найближчого оточення до тіньових фінансових операцій з мінімізації податків та відмивання коштів навіть без розслідування на основі документів Pandora Papers:

67,7% респондентів впевнені, що в результаті розслідування на основі документів PANDORA Papers репутація української влади в світі погіршиться. Протилежну думку висловили тільки 1,2% опитаних.

Також 52,5% опитаних впевнені в тому, що результати розслідування на основі документів PANDORA Papers приведуть і до падіння рейтингу Володимира Зеленського і партії "Слуга народу" в Україні.

Надалі уважно стежити за розвитком ситуації навколо офшорних компаній, до створення яких причетний президент України Володимир Зеленський і його найближче оточення планують не менше 65% опитаних. Опитування проводилося на всій території України, крім тимчасово неконтрольованих районів Донецької та Луганської областей та Криму, міжнародним дослідницьким центром BURI-Україна (The Belgium-Ukraine Research Institute, Бельгія) протягом 27-30 листопада 2021 року. Метод опитування-телефонні інтерв'ю на основі випадкової вибірки мобільних номерів. Загальна кількість респондентів-2,014 осіб. Ймовірна похибка-2,2%.

Опитування 1
Опитування 1

Опитування 2
Опитування 2

Опитування 3
Опитування 3

Опитування 4
Опитування 4

Опитування 5
Опитування 5

Опитування 6
Опитування 6

Опитування 7
Опитування 7

Опитування 8
Опитування 8

Опитування 9
Опитування 9