Про це йдеться у заяві "ДТЕК Енерго", опублікованій на сайті компанії.

"В кінці жовтня "ДТЕК Енерго" вдалося наростити обсяги вугілля для роботи станції протягом 1,5 місяців. Але поки Російська Федерація не зніме обмеження на поставки вугілля в Україну, станція не зможе поповнювати свої запаси. Станом на 30 листопада на складах станції знаходиться 38 тис. тонн вугілля, при роботі одним блоком вугілля вистачить на 16 діб", - наголошує "ДТЕК Енерго".

З 1 листопада Російська Федерація заблокувала поставки енергетичного вугілля в Україну. Станція немає фізичної можливості отримувати вугілля залізницею окрім з території Росії.

Для економії палива та забезпечення безперебійної роботи підприємства станція була вимушена перейти на роботу одним блоком.

"У разі відсутності постачань вугілля на ТЕС станція має технічну можливість перейти на спалювання природного газу, адже пріоритет ТЕС - забезпечення стабільного енерго- та теплопостачання регіону. Але без допомоги та підтримки держави стосовно можливості і обґрунтованості роботи на природному газі це неможливо", - зазначили в компанії.

Популярні новини зараз

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Дружині переможця "Голос країни" Романа Сасанчина натякнули, що пора шукати його по клубах: "Не нагулявся"

Знову закохана? Злата Огнєвіч під боком у колишнього Ані Лорак Мурата розцвіла з букетом троянд

Показати ще

В "ДТЕК Енерго" стурбовані безвідповідальними та панічними заявами окремих політиків стосовно роботи Луганської ТЕС.

"Ми закликаємо всі політичні сили та владні структури, замість звинувачень, об’єднатися навколо вирішення проблеми Луганської ТЕС", - зазначили в компанії.

Як повідомлялось, "Нафтогаз України" оцінила збитки від зниження цін на газ для Луганської ТЕС, яка входить у холдинг ДТЕК ТЕС Ахметова. Виконання урядового рішення лише у серпні могло спричинити збитки для Нафтогазу у розмірі понад 120 млн грн на місяць. За такої ситуації у зимовий період із зростанням ринкових цін та обсягів споживання сума збитків могла досягти 250-300 млн грн щомісячно.