Україні потрібна парламентська форма правління - "прокляття" у вигляді президентів має, нарешті, закінчитися. Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович в ефірі ток-шоу «Пульс» на телеканалі UkrLive, зауваживши при цьому, що «нескінченні експерименти з «хорошим президентом» Україна вже пройшла».

Політик "з точки зору політичного досвіду і трішечки життєвих років за спиною", розповів, що сьогодні необхідно Україні.

"Я назву те єдине, що може нас врятувати: Україна нескінченний експеримент з різними «хорошими президентами» пройшла. Якщо ми знову будемо шукати чергового "хорошого президента", це нічим не хорошим не закінчиться. Так, можливо до влади і приходять "хороші", але як тільки до них в кабінет заходить кодло прихлібателей і розповідає, який він хороший, людина через місяць стає іншим. Це перше. Друге. Так уже повелося, що Україна ніколи не була царством – в Україні царі не приживаються. Правий Кучма, що Україна – не Росія, Україна – інша країна. Згадаймо історію: що було в Україні, коли в Росії був цар: Запорозька Січ! Посиділи, поміняли отамана і сидимо далі. А якщо з'являється якийсь» крутий " отаман, який не дає жити по-людськи-його поміняли, і сидить наступний. Що це означає? Це означає, що Україні потрібна парламентська форма правління. Прокляття у вигляді президентів України має закінчитися. Ось просто так», - підкреслив політик.

Вадим Рабінович вважає: В Україні потрібно провести референдум, що, до слова, є одним з основних пунктів партії «опозиційна платформа – за життя».

Популярні новини зараз

Зірка серіалу "Кухня" Іван Рудаков помер у реанімації: пішов з життя через наслідки вірусу

Анастасія Волочкова розкрила страшну таємницю про неповнолітній інтим в балеті: "*буть з 14 років"

Володарка найбільших сідниць у світі Наташа Краун вийшла полювати на холостяків у леопардових лосинах: "Схожа на рибу"

Колишня "Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, до кого її ревнував Олександр Еллерт і чи зраджував їй: "Саша позбавив мене невинності"

Показати ще

"Не можна весь час бути дурнями – давайте проаналізуємо і приберемо президентську форму правління. Подивіться на Німеччину, Швейцарію... Україна за стилем, та по всьому повинна бути "Швейцарією Східної Європи"! Хто знає прізвище президента Швейцарії-найбільш процвітаючої країни в світі? Ніхто! У нього нічого немає-він президент номінальний, теж ходить по вулицях, ходить в магазини. ДО РЕЧІ, канцлер Німеччини в магазин ходить з авоською. А наші-тільки до моменту інавгурації, а після ... після вони-влада!» ,- резюмував Вадим Рабінович.