Про це він розповів на своєму YouTube-каналі.

«Кредити під невеликі відсотки, які надають МВФ, Світовий Банк, МБР та інші «альтруїсти» для розвитку інфраструктурних проєктів та підтримки соціалки в країнах третього світу в основному не повертаються назад грошима. Ці кредитори у багатьох випадках не хочуть, щоб ми повертали кредити грошима. Вони планують узяти іншим. Країною найчастіше», - заявив Лазарєв.

Він зазначив, що підтвердженням цього є історія видачі кредитів західними фінансовими установами для країн третього світу – Латинської Америки, Африки, Азії, Європи, Росії та, зокрема, України.

«Але існують розумники, які радять погоджуватися на черговий кредит МВФ замість того, щоб продумувати план як заробити грошей і вийти з економічної петлі», - додав Лазарєв.

За його словами, всі рекомендації, які висуває МВФ, зводяться до того, що позичальник зобов'язаний у найкоротші терміни відновити свою платоспроможність і виплатити за кредитом, а якщо він не має можливості збільшити доходи, значить він повинен кардинально знижувати витрати.

Популярні новини зараз

Прихильники НКВС розстріляли 15-17 літніх хлопців у різдвяному вертепі: дітей поховали, а вбивць "сховали"

"Холостячка" Злата Огнєвіч розсекретила нове щастя, але їй не повірили, як і Ксенії Мішинiй: "Скільки женихів ..а що з Дімою?"

Майкл Щур з "Телебачення Торонто" назвав найгірший курорт у Карпатах: "Жлоби зайняли гору"

Знову закохана? Злата Огнєвіч під боком у колишнього Ані Лорак Мурата розцвіла з букетом троянд

Показати ще

«І, на перший погляд, нічого і не вдієш, якщо, звичайно, не врахувати той факт, що в рекомендаціях спочатку закладаються механізми, які купірують можливість зростання. Що призводить до затягування економічного зашморгу», - розповів Лазарєв.

Як повідомляв Знай.ua, Ілля Несходовський обгрунтував необхідність співпраці України з МВФ.

Також Знай.ua повідомляв, що Дмитро Василець вважає: МВФ наступає на суверенітет України.