Особливо його голова, народний депутат Віктор Медведчук. Про це він розповів в інтерв'ю для каналу телеведучої Наташі Влащенко.

Про це пише портал 112. Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

"З приводу ОПЗЖ. ОПЗЖ не однорідне, це раз. Але якщо вважати, що ми говоримо про ту людину, про яку ти сказала, конкретно про Віктора Медведчука. Якщо дивитися за трансформацією мого ставлення. Тобто, цього ж не було, мене ніколи не підтримувало ОПЗЖ. Ніхто не може сказати, що він там підтримував ОПЗЖ, або він там виступав за Медведчука. Такого не було. Але проходить час і виявляється, що твої друзі - це твої вороги, а люди, до яких ти ставився досить холодно - це і є люди, які можуть протягнути тобі руку допомоги, саме тоді, коли реально важкувато. Сьогодні я розглядаю однозначно ОПЗЖ. Я не розглядаю, як конкурентів, як ворогів і так далі. Я однозначно розглядаю їх як політсилу, з якою ми хоча б паралельно можемо рухатися в одному напрямку", - зазначив політик.

При цьому Шарій підкреслив, що він поважає людей, які входять до політради ОПЗЖ.

"Так, факт. Окремі особистості взагалі у мене викликають реальну повагу. Ці особистості, які там знаходяться і які навіть входять до політради. Якщо ми говоримо про Медведчука, то респектос просто Віктору Медведчуку. Ось це я зараз і кажу. Це не означає, що у нас одна ідеологія, але є звичайно ж, я знаю точно, що є певні люди, з якими можна щось обговорювати, тому що ІНШИХ я взагалі не бачу. Я не бачу у Верховній Раді тих, з ким можна розмовляти", - резюмував він.

Популярні новини зараз

Колишня Антіна Мухарського Сніжана Єгорова заявила, що підтримує Путіна: "Нехай СБУ нею займуться"

Кривдника "Холостячки" Злати Огнєвіч затримала поліція: переслідував і погрожував розправою протягом 3 років

Астролог Ганна Вергелес заявила, що всі Тельці та Скорпіони протягом року проходитимуть свої кармічні уроки

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Показати ще