Ситуація, яка виникла після оприлюднення на сайті Bihus.Info неправдивої інформації з приводу обшуку у народного депутата України від Партії "Опозиційна платформа - За життя» Іллі Киви, розкриває розгорнуту представниками влади кампанію з дискредитації щодо опозиції і особисто голови політради ОПЗЖ Віктора Медведчука. Про це говоривши в офіційній заяві партії. Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

«У той час як телеканали "112 Україна", ZIK, NewsOne, "Перший Незалежний" безпідставно, з порушенням законів України і в обхід Конституції, закриті, а їх трансляція в ефірі заборонена, співпрацюють з владою так звані ЗМІ відчувають себе абсолютно комфортно і займаються поширенням відвертого наклепу. І це робить ще більш очевидною мету злочинів влади проти незалежних засобів масової інформації в Україні. Користуючись створеним в країні інформаційним вакуумом і відсутністю доступу глядачів до альтернативної точки зору, яке гарантовано першими особами держави, відсутністю конкуренції в інформаційному полі, такі "кишенькові" псевдожурналісти поширюють щодо "опозиційної платформи – за життя" і її депутатів неприкриту нісенітницю і Відверті фейки», – йдеться в заяві на сайті політсили.

В ОПЗЖ відзначили, що Денис Бігус приніс публічні вибачення за поширення фейку, але виключно своїм передплатникам, а вибачитися перед народним депутатом, якого він оббрехав, – не вважав за потрібне.

"Слід розуміти, що переслідування Іллі Ківи є частиною масштабної кампанії політичних репресій, цілями якої є і сама «опозиційна платформа – за життя», і голова політради партії Віктор Медведчук, і народний депутат Тарас Козак, і безліч інших депутатів, щодо яких застосовуються брудні методи стеження, брехливих звинувачень і провокацій», – підкреслили в партії.

В ОПЗЖ заявили, що» наклепницьке вкидання фейкової інформації", організоване Бігусом, є злочином, спрямованим на перешкоджання депутатській діяльності Іллі Ківи, а також нанесення шкоди його репутації.

Популярні новини зараз

Щасливі Настя Каменських з Потапом нарешті відкрили правду: "Дізналися, що стане мамою"

Рада збільшила розмір аліментів на дітей: платитимуть бабусі, брати і вітчими – деталі нового Закону

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Астролог Ганна Вергелес заявила, що всі Тельці та Скорпіони протягом року проходитимуть свої кармічні уроки

Показати ще

"Заявляємо, що подібні дії є відкритим і цинічним злочином, вчиненим на замовлення влади для знищення політичних опонентів і утримання влади будь-яким шляхом, у тому числі з використанням злочинних, погано пахнуть методів, якими давно не гребують ні Президент Зеленський, ні його загрузла в корупції команда. Вимагаємо, щоб дії осіб, причетних до подібної діяльності, отримали належну оцінку і медіаспільноти, і правоохоронних органів. "Опозиційна платформа - за життя» домагатиметься в судових інстанціях повного спростування і цієї брехливої інформації, і інших фейків про партію», – констатували в політсилі, підкресливши, що справа про захист честі і гідності народного депутата Іллі Ківи має стати маркером стану українського правосуддя.