Про це заявив в ході зустрічі, яку організувала Європейська бізнес асоціація, Адріан Прокіп, експерт з питань енергетики Українського інституту майбутнього.

Відповідним чином він прокоментував заяви влади про наміри побудувати нові енергоблоки АЕС, для яких потрібно залучити 10 мільярдів доларів інвестицій.

«Я собі якось слабо уявляю, 10 млрд. долларів умовно кажучи потрібно. Хто профінансує? Хто профінансує дивлячись на те, яка в Україні тарифна політика. Хто профінансує, дивлячись на те, що в Україні немає абсолютно ніякої прозорості», - сказав Прокіп.

«Коли у нас кожного року може мінятися політика (в зеленій енергетиці – ред.), а можуть взагалі ставатися якісь речі, коли якісь заяви повністю обрушують ринки чи статус окремих гравців. Тобто це взагалі погано впливає», - зазначив він.

Нагадаємо, 13 листопада уряд заблокував виплату боргів перед "зеленими" інвесторами з коштів цільових "зелених" єврооблігацій під державні гарантії.

Популярні новини зараз

Катя Осадча вийшла в легкому халатику на вулицю взимку: "За ялинкою не сумую"

61-річний водій помер за кермом після порятунку пасажирів: "відчував" смерть і висадив до ДТП

Тоня Матвієнко подарувала своїй красуні Ніночці поїздку до Єгипту з Арсеном Мірзояном: "Навіщо цей цирк"

Знову закохана? Злата Огнєвіч під боком у колишнього Ані Лорак Мурата розцвіла з букетом троянд

Показати ще

15 Листопада виплати отримали всі компанії, крім однієї компанії – ДТЕК ВДЕ.

ДТЕК повідомив західних кредиторів про дискримінаційні дії українського уряду і зажадав провести розслідування махінацій при розподілі коштів єврооблігацій.