Про це заявив в ході зустрічі, яку організувала Європейська бізнес асоціація, Адріан Прокіп, експерт з питань енергетики Українського інституту майбутнього.

Відповідним чином він прокоментував заяви влади про наміри побудувати нові енергоблоки АЕС, для яких потрібно залучити 10 мільярдів доларів інвестицій.

«Я собі якось слабо уявляю, 10 млрд. долларів умовно кажучи потрібно. Хто профінансує? Хто профінансує дивлячись на те, яка в Україні тарифна політика. Хто профінансує, дивлячись на те, що в Україні немає абсолютно ніякої прозорості», - сказав Прокіп.

«Коли у нас кожного року може мінятися політика (в зеленій енергетиці – ред.), а можуть взагалі ставатися якісь речі, коли якісь заяви повністю обрушують ринки чи статус окремих гравців. Тобто це взагалі погано впливає», - зазначив він.

Нагадаємо, 13 листопада уряд заблокував виплату боргів перед "зеленими" інвесторами з коштів цільових "зелених" єврооблігацій під державні гарантії.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Дантес став "батьком", дружини мобілізованих з "ДНР" скаржаться на знущання кадирівців, якими будуть зарплати у 2023-2024 Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

15 Листопада виплати отримали всі компанії, крім однієї компанії – ДТЕК ВДЕ.

ДТЕК повідомив західних кредиторів про дискримінаційні дії українського уряду і зажадав провести розслідування махінацій при розподілі коштів єврооблігацій.