Отож поки ви шукаєте статті видатків на оборону, охорону здоров‘я, освіту чи пенсіонерів в бюджеті-2022, за який проголосували слуги Зеленського. Коломойського, Тимошенко й колишні слуги з партій Яценюка і Порошенка, рекомендую порадіти за депутатів Верховної Ради.

Так в кошторисі видатків ВР на 2022, які підтримали партія «Слуга народу», ОПЗЖ та інші, передбачено встановити мінімальну місячну заробітну плату депутата в сумі 49 тисяч 620 гривень. Окрім того передбачено розмір відшкодування витрат, пов‘язаних з виконанням депутатських повноважень теж у сумі 49 620 гривень на місяць.

Це означає, що навіть ті депутати, що волею долі з шоу-бізнесу вперше опинилися у владі стануть офіційними мільйонерами за рік, бо мінімально отримуватимуть щонайменше 100 тисяч гривень за місяць! Тут не беремо до уваги виплати на відшкодування житла й транспорту. Сюди варто додати також і місячну виплату в 71 тисячу 445 гривень для помічників депутатів, які, зазвичай, є їх родичами, друзями чи кумами.

Між іншим, стало «доброю традицією» доплачувати помічникам депутатів напередодні Різдва за рахунок так званої економії коштів.

От і сьогодні ВСІ владні й опозиційні фракції та групи додали своїм помічникам ще майже 120 тисяч гривень лише в грудні на кожного депутата.

Популярні новини зараз

Зірка серіалу "Кріпосна" Наталка Денисенко виходила заміж за Андрія Фединчика 4 рази: "Люблю бути нареченою"

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

Принагідно нагадую, що мінімальна пенсія в 2022 році збільшиться аж на 159 гривень і в грудні наступного року складатиме - 2 093 гривні, мінімальна зарплата збільшеться аж на 200 гривень і становитиме 6 700 гривень.

Зарплата викладачів вишів триматиметься від 7 до 12 тисяч гривень і перелік інших не престижних та мало потрібних професій для нинішньої влади можемо продовжувати ще довго…

Але, щонайменше для депутатів та їх родичів з друзями, епоха бідності в 2022 році точно завершиться!

П.С. Не забуваємо також, що в бюджеті-2022 ще й передбачено 884 МІЛЬЙОНИ гривень платників податків на дрібні видатки парламентських партій, як то зарплати й оренди офісів у самих себе та партійна реклама вождів за гроші вдячного народу.