Поки голова політради "опозиційної платформи - за життя", народний депутат Віктор Медведчук перебуває під домашнім арештом, Росія не піде на діалог з Україною. Про це в ефірі телеканалу "Росія 24" заявив керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський, повідомляє 112.ua.

"Зеленський каже, що нам треба розмовляти з Росією. Ну, давайте припустимо, що це щось дасть. Скажіть будь ласка, А Росія розмовлятиме із Зеленським, коли Медведчук сидить під домашнім арештом, коли ведуться незаконні переслідування Опозиційний депутатів, коли закриваються опозиційні телеканали? Я думаю, що Росія не буде йти на діалог в такій парадигмі", - заявив Марчевський.

При цьому він підкреслив, що кожен день йдеться про те, що потрібні переговори і діалог.

"Давайте згадаємо, що це пропонували неодноразово. Пропонував Віктор Медведчук, лідер нашої політичної сили. У тому числі і за це він тепер перебуває під домашнім арештом. Про це постійно розповідали запрошені гості закритих телеканалів, які зараз прийнято називати опозиційними: NewsOne, ZIK і "112". Кожен день хтось розповідав про те, що необхідно вести прямі переговори. Канали закриті. Медведчук під домашнім арештом", - зазначив керівник молодіжного крила ОПЗЖ.

Редакція може не розділяти думку автора висловлювань

Популярні новини зараз

"Загиблий" на мітингу під Радою та зламані ребра: у поліції зробили термінову заяву після сутичок

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще