Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - за життя" Вадим Рабінович в ефірі програми "Народ проти з Наташею Влащенко на телеканалі "Україна 24".

"Я з жахом спостерігаю, як нам «вивернули голову» і ми обговорюємо те, як Президент України Володимир Зеленський превентивно звинуватив людей у державному перевороті. Послухайте, але ж у нас немає царя, Зеленський – не коронована особа, а демократично обраний менеджер, покликаний ефективно управляти нашою державою. Що значить превентивно сказати " ти-вбивця або злодій?"Як це "про всяк випадок" когось в чомусь звинуватити? У нас якесь прокляття президента. У владу вони приходять нормальними людьми, хочуть хорошого для країни, а потім починаються перевороти, починається боязнь за себе, з'являється поліція в урядовому кварталі і так далі», – обурився політик.

За словами Рабіновича, президент не повинен відрізнятися від іншої людини.

"Ще Кучма сказав, що Україна – не Росія, в Україні інша система. Тому Україна повинна бути парламентською республікою - це єдине, що принесе успіх країні, і не буде більше вінчаних царів!" - резюмував парламентарій.

Популярні новини зараз

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Кондратюк повторив танець Хюррем з "Величного століття" на ковзанах: султан Сулейман оцінив би і дарував 1 місце

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Анастасія Волочкова розкрила страшну таємницю про неповнолітній інтим в балеті: "*буть з 14 років"

Показати ще