Голова політради "опозиційна платформа - за життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що важко спланувати оптимістичне майбутнє для України, при Державному бюджеті, в якому 43,5% - запозичення. Про це нардеп заявив в ефірі телеканалу UkrLive.

"Ви знаєте, те, що ВР затвердила і прийняла бюджет в терміни-це плюс, але на цьому всі плюси закінчуються. Тому що якщо ви хочете почути мою оцінку, навіть коротку, я вам скажу про те, що я вже згадав в якості характеристики, що це згубний бюджет", - заявив Віктор Медведчук.

Як нагадав нардеп, у бюджеті є дохідна і видаткова частина.

"Зверніть увагу, як наповнюється дохідна частина бюджету. 43,5% дохідної частини бюджету-це запозичення. Тобто, для того, щоб витратити, для того, щоб забезпечити ось цей мізерний, жалюгідний спосіб життя, який створений в Україні, треба позичити 43,5% дохідної частини", - зазначив Медведчук.

Окремо нардеп підкреслив, що зараз Україна себе не забезпечує, не заробляє на ці мінімальні витрати, які діляться напружено, незаконно і в повному хаосі.

Популярні новини зараз

Вакцинувався 27 разів і хоче ще: українець їздить містами й "випрошує" дози, рекорд - 5 за день

Кривдника "Холостячки" Злати Огнєвіч затримала поліція: переслідував і погрожував розправою протягом 3 років

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Показати ще

"Тобто, ми на себе не заробляємо, ми себе не можемо забезпечити, країну і людей, і при цьому розповідаємо про якісь прожекти, інакше я це назвати не можу, в питаннях того, яким буде майбутнє. Не буде майбутнього при такому бюджеті. Не буде майбутнього в Україні при такій економіці. Не буде без радикальних змін подібних процесів", - підсумував нардеп.