Голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що ревнощі влади до рейтингів опозиції призвела до грубої, примітивної і нікчемної помсти.

Про це він заявив в ході інтерв'ю телеканалу UkrLive.

"Ви знаєте, спочатку я думав, що це була ревнощі, а потім це була помста. Я нагадаю вам, ревнощі почалися в 20-му році, коли партія "опозиційна платформа - за життя", за даними всіх, я підкреслюю, виключно всіх соціологічних досліджень, вийшла на перше місце. Фактично посіла на партійному рівні перше місце під час місцевих виборів у жовтні 2020 року",- зазначив Віктор Медведчук.

Звичайно, за словами нардепа, такі показники не влаштували чинну владу.

"Тобто ревнощі перетворилися на реалізацію помсти. Причому помсти незаконної, помсти абсурдної, цинічної і помсти, яка порушувала норми Конституції і законодавства. З чого це почалося? Закрили опозиційні канали. Незаконно закрили в позасудовому порядку підписанням незаконних указів, які висвітлили абсурдне неповноважне рішення Ради національної безпеки і оборони. Почалося кримінальне переслідування членів "опозиційної платформи - за життя", в тому числі мене, мого колеги, власника цих каналів Тараса Козака. Це що? Це ревнощі? Так, це те, що починалося з ревнощів, а перетворилася на грубу, примітивну, нікчемну і незаконну помсту. І ця помста триває і сьогодні. Більш того, тими діями, хоча вони були і злочинними, влада підвищила собі рейтинги",- підсумував нардеп.

Популярні новини зараз

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

"Пірнання в ополонці - дешеве позерство": українець зруйнував головний міф Водохреще і назвав гідну альтернативу

Напівгола дружина Караваєва з "Динамо" показала, де закінчуються її трусики: не посоромилася навіть чоловіка і дітей

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Показати ще