Гроші із зовнішніх запозичень повинні бути освоєні в питаннях саме розвитку економіки-вони не можуть проїдатися або просто витрачається.

Про це заявив голова політради "Опозиційної платформи - за життя", народний депутат Віктор Медведчук в ефірі телеканалу "UkrLive".

"Взяти гроші для того, щоб відновити економіку, взяти гроші для того, щоб відкрити нові робочі місця, щоб дати зарплату людям, щоб виробити продукцію, реалізувати цю продукцію і всередині, і на експорт-ось для чого беруться гроші",- підкреслив Медведчук.

Політик зазначив, що є інші фінансові джерела, наприклад, інвестиції, однак через падіння інвестиційного клімату в країні і без наявності діючої судової системи, вони не прийдуть.

"Так от, коли ми говоримо з приводу інвестицій, це треба створити інвестиційний клімат, а який він? Якщо, припустимо, до 2013 року інвестиції щорічні були 5,6, 7 млрд доларів, щорічно в якості прямих інвестицій і рекорди були, в тому числі, 2004-2005 році, то в 2013 році - це було 5.5. Потім, коли прийшов пан Порошенко інвестиції почали падати, бо в країні велися бойові дії, які, на жаль, не припиняються і сьогодні. Падіння економіки, падіння, відсутність інвестиційного клімату, і падіння прямих інвестицій тривало", - пояснив глава ОПЗЖ.

Популярні новини зараз

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

Показати ще

Він також висловив думку, що поки в країні немає інвестицій, немає робочих місць, то і про економіку в цілому не можна говорити.