Дії влади в процесі звільнення наших громадян з ОРДЛО-нульові.

Таку думку в інтерв'ю телеканалу UkrLive висловив голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", народний депутат Віктор Медведчук.

"Знаєте, я був упевнений в тому, що влада піде на те, щоб, коли в січні поточного року представники ОРДЛО зробили заяву, що вони готові в односторонньому порядку в якості гуманітарного акту звільнити 4-х жінок, які відбувають покарання або притягуються до кримінальної відповідальності і знаходяться в місцях позбавлення волі і видати їх Україні - це не обмін, в односторонньому порядку. Більше того, я вам продовжу цю низку, півтора місяці тому знову було зроблено пропозицію представників ОРЛО про видачу ще 3-х громадян України, яких Україна розшукує в односторонньому порядку. Які дії влади-нульові. Чому? Тому що це запропонували зробити Медведчуку",- зазначив політик.

Українська влада мовчить, коли йдуть розмови, що потрібно звільняти людей.

"Скажіть, а це має значення взагалі, кому запропонували, для того щоб забрати наших людей, яких шукають, людей, яких чекають рідні, близькі будинки, і які сподівалися, що, коли в січні ця інформація прозвучала, що вона буде реалізована, а що вийшло? Та нічого. Вийшло те, що мені так і не дали дозвіл виїхати на лінію зіткнення і отримати цих людей. У відповідь Я отримав репресії Політичні, незаконне кримінальне переслідування, яке накопичилося в якості помсти чинній владі, і яка реалізовувалася злочинними механізмами і діями СБУ. Ось все, що отримали. Тому, коли йдуть розмови, що потрібно звільняти людей, треба домовлятися про обміни, примітивно те, що, коли в односторонньому порядку намагаються звільнити вже 7 осіб - українська влада мовчить, набрала в рот води і ніякої реакції. Так що, громадяни України не потрібні?! Так ви не хочете отримати цих людей?" - додав Медведчук.

Популярні новини зараз

Руслана Лижичко готується до поповнення у сім'ї? 48-річна співачка захотіла потішити чоловіка своєю маленькою копією

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

"Пірнання в ополонці - дешеве позерство": українець зруйнував головний міф Водохреще і назвав гідну альтернативу

Багатотонна фура відправила під воду понтонний міст: два села лишилися без жодного сполучення

Показати ще

І поки незрозуміло, як влада в Україні планує домовлятися про обмін.

"А родичів у цих людей запитали, А як до цього ставиться більшість громадян, які чекають, щоб люди ці та багато інших, а називає сотні людей сьогодні київська влада, які перебувають на неконтрольованих територіях у місцях позбавлення волі. А як же ви збираєтеся домовлятися про обміни? Яким чином ви збираєтеся звільняти цих людей? Для цього діалогу тільки з Путіним недостатньо. Саме для цього потрібен діалог і з Донецьком, і з Луганськом, з представниками цих територій ОРДЛО. Ось шлях для ефективного досягнення результату. Але влада на цей шлях так і не стала",- резюмував він.