Голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що Антиолігархічний закон," продавлений " Володимиром Зеленським, спрямований президентом на зведення особистих рахунків, а не на реальну боротьбу з олігархами.

Про це нардеп заявив в інтерв'ю російському телеканалу, повідомляє прес-служба партія.

"Я не думаю, що це (Антиолігархічний закон, - ред.) боротьба з олігархами. Тому що те, що робить Зеленський, навіть виходячи із закону, який був "продавлений" через Верховну Раду фракцією "Слуга народу" як боротьба з олігархами, нічого спільного з такою боротьбою не має. Я б назвав це не боротьбою. Я б сказав, що мова йде про зведення рахунків, зведення Зеленським рахунків з тими олігархами (або по-іншому-з тими заможними людьми), які не представляють його інтереси, які критично налаштовані по відношенню до нього і ЗМІ яких реально зайняло позицію справжньої реалізації свободи слова",- заявив Медведчук.

Також нардеп зазначив, що коли на цьому тлі звучать критичні матеріали у бік президента, коли інформаційні канали, телевізійні канали та інші ЗМІ обґрунтовано, за наявності всіх підстав критикують цю владу за те, що вона нічого не робить для людей і для країни, це "не підходить Зеленському".

Тому, за словами Медведчука, і почалася так звана "боротьба з олігархами", яку він розцінює не інакше як помсту окремим людям.

Популярні новини зараз

"Холостяка" Заливака запідозрили в пластиці, Анна Богдан поруч не врятувала: "Вставив імплант?"

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Показати ще

"А якщо говорити про боротьбу з олігархами, то я і мій колега пан Колтунович ще в 2020 році внесли законопроект, який називається "Про зміни антимонопольного законодавства для боротьби з олігархізацією в країні". Це боротьба, яка ведеться в усьому світі, і ведеться методами, які використовуються в усьому світі: зміною ситуації з монополізацією ринку, недопущенням того, щоб активи тих чи інших осіб, тих чи інших підприємств займали монопольне становище в окремих економічних сферах", - підсумував нардеп.