Про це пише портал 112. Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Як зазначено в статті, керівництво України, як і будь-якої іншої країни, має реалізовувати вигідні народу рішення. Однак Київ після Євромайдану діє прямо протилежним чином.

Найбільш яскраво, за словами Марунича, це проявляється в енергетиці. Замість переговорів з Росією про закупівлю газу безпосередньо у "Газпрому" Україна здійснює віртуальний реверс за цінами спотового ринку ЄС. Паралельно сусідні країни отримують багаторазово кращі умови завдяки хорошим відносинам з Москвою.

"Білорусь отримала ціну на газ на 2022 рік по 128,5 дол. за 1000 кубометрів. "Нафтогаз" зараз імпортує газ за ціною понад 1000 дол. за той же обсяг. Я не закликаю нікого йти на уклін до Росії, але цілком ймовірно, що якісь розумні компромісні кроки щодо РФ, пошук компромісу і підписання довгострокового контракту на постачання газу були б доцільні", - сказав експерт.

Президент України Володимир Зеленський згадує переговори з РФ тільки з політичних міркувань, вказує Марунич. Його реальні дії суперечать заявленому курсу. Наприклад, один з лідерів "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук, який домовився з Росією про істотну знижку на газ, піддається на Україні кримінальному переслідуванню. Куди доцільніше, на думку експерта, було б використання його домовленостей.

Популярні новини зараз

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Зірка серіалу "Кухня" Іван Рудаков помер у реанімації: пішов з життя через наслідки вірусу

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Катя Осадча вийшла в легкому халатику на вулицю взимку: "За ялинкою не сумую"

Показати ще

Вчора голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук акцентував, що всі заяви уряду про новий контракт на транзит російського газу звучать від безвиході.